کد خبر: 95470 A

نماینده ولی فقیه در لرستان:

به طور یقین رییس جمهور منتخب مردم با توجه به قابلیت ها و توانمندی هایی که دارد زمینه برای سرعت بخشی به روند پیشرفت و آبادانی کشور را فراهم کند.

ایلنا: به طور یقین رییس جمهور منتخب مردم با توجه به قابلیت ها و توانمندی هایی که دارد زمینه برای سرعت بخشی به روند پیشرفت و آبادانی کشور را فراهم کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حجت الاسلام و المسلمین ˈسیداحمد میرعمادیˈ در خطبه‌های نماز عید سعید فطر که در مصلای الغدیر خرم آباد برگزار شد، افزود: انتحاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهور و تفکر ولایی و مدیریت کارآمد و کار‌شناسی وی، موجب گسترش امید و خودباوری در سطح جامعه شده است.

وی اظهار داشت: برهمین اساس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی صلاحیت و توانمندی وزرای پیشنهادی و رای اعتماد به کابینه دولت جدید، باید براساس معیار‌ها و ملاک‌های قانونی و مشخص و همچنین رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اقدام کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: مجلس شورای اسلامی در روند بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی باید به گونه‌ای عمل کند که نشان دهنده جایگاه مجلس به عنوان عصاره فضایل ملت باشد.

وی تصریح کرد: به طور یقین رییس جمهور منتخب مردم با توجه به قابلیت‌ها و توانمندی‌هایی که دارد زمینه برای سرعت بخشی به روند پیشرفت و آبادانی کشور را فراهم کند.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی به ویژه آمریکای جنایتکار در قبال فعالیت دولت جدید در ایران، سیاستی دوگانه را در پیش گرفته است.

امام جمعه خرم آباد اظهار کرد: از یک سو حضور این دولت را عاملی برای فراهم شدن شرایط بهتر و مناسب تعامل جمهوری اسلامی با غرب می‌داند و از سوی دیگر اقدام به اعمال تحریم‌های جدید علیه کشور می‌کند.

به گفته وی، این سیاست دوگانه آمریکا نشان می‌دهد که دولتمردان این کشور در گفتار خود صادق نیستند و تحت تاثیر گروههای جنگ طلب صهیونیستی حرکت می‌کنند.

امام جمعه خرم آباد در ادامه ابراز امیدواری کرد که دولت دکتر روحانی با الطاف الهی و تکیه بر ارزش‌های انقلاب و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی، موجب توسعه و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر