کد خبر: 98729 A

رئیس بیمارستان شفا:

رییس بیمارستان فوق تخصصی شفا با بیان اینکه سرمایه گذاری در بخش درمان مورد حمایت دولت قرار نمی‌گیرد گفت: نیاز است دولت سرمایه گذران درمان را مورد حمایت قرار دهد.

ایلنا: رییس بیمارستان فوق تخصصی شفا با بیان اینکه سرمایه گذاری در بخش درمان مورد حمایت دولت قرار نمی‌گیرد گفت: نیاز است دولت سرمایه گذران درمان را مورد حمایت قرار دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، روح الله فکوری در مراسم بزرگداشت مقام و منزلت پزشک اظهارداشت: در حال حاضر پزشکان مظلوم‌ترین قشر جامعه هستند که در صورت مرتکب شدن کوچک‌ترین خطا مورد بی‌مهری رسانه‌ها قرار می‌گیرند.
وی در ادامه عنوان کرد: در حال حاضر پزشکان و سرمایه گذاران دربخش درمان در لرستان مظلوم‌ترین قشر این جامعه هستند.
وی با اشاره به اصالت قوم لر گفت: کریم خان زند یکی از پادشاهان لر بوده که دوران درخشان تری نسبت دیگر پادشاهان داشته است و قوم لر در دروان دفاع مقدس و جنگ تحمیلی، وفاداری خود را به کشور ایران اسلامی نشان دادند، اما متاسفانه در دروان سازندگی محروم مانده‌اند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: سرمایه گذاران در بخش درمان بد‌ترین نوع سرمایه گذاری که گرفتاری های زیادی برای سرمایه گذاران دارند.
دکتر فکوری اضافه کرد: در حال حاضر تحریم بزرگ‌ترین ضربه را به بخش درمان کشور، وارد کرده است.
وی در ادامه گفت: در حال حاضرهیچ ارگان و نهادی از سرمایه گذارن بخش درمان حمایت نمی‌کند و در این بخش مظلوم واقع شده است.
در پایان این مراسم از دکتر منوچهر فولادی و دکتر محمد ابراهیم خشنود از پزشکان پیشکسوت استان با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر