کد خبر: 99738 A

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان

لرستان به عنوان یکی از استان‌های موفق در راستای ارتقا ضریب نفوذ تلفن همراه به شمار می‌رود به نحوی که در حال حاضر میزان این ضریب به 49/66 افزایش یافته است‌.

ایلنا: لرستان به عنوان یکی از استان‌های موفق در راستای ارتقا ضریب نفوذ تلفن همراه به شمار می‌رود به نحوی که در حال حاضر میزان این ضریب به ۴۹/۶۶ افزایش یافته است‌.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: این شرکت ۳۴ میلیارد ریال از مشترکان تلفن‌های همراه طلب دارد.
مسیب قبادیان با اعلام این خبر افزود: این مطالبات شرکت مخابرات لرستان سنوات گذشته بوده که متاسفانه مشترکان نسبت به پرداخت بدهی خود تاکنون اقدام نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون یک میلیون و ۱۷۳ هزار و ۱۵۹ نفر مشترک تلفن همراه دائمی و اعتباری در لرستان وجود دارد اظهار داشت: این درحالی است که لرستان به عنوان یکی از استان‌های موفق در راستای ارتقا ضریب نفوذ تلفن همراه به شمار می‌رود، به نحوی که در حال حاضر میزان این ضریب به ۴۹/۶۶ افزایش یافته است‌.

وی خواستار توجه ویژه مشترکان نسبت به پرداخت مطالبات شرکت مخابرات لرستان شد و گفت: به طور قطع پرداخت این مطالبات موجب افزایش کمی و کیفی خدماتی مخابراتی و ارتباطی در استان خواهد شد.

قبادیان تصریح کرد: به روزرسانی خدمات ارتباطی واینترنتی و همچنین استفاده از فناوری‌های نوین در این عرصه نیازمند اعتبار است که پرداخت معوقات مشترکان عامل مهمی در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر به جامعه محسوب می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر