کد خبر: 10056 A

رئیس دانشگاه آزاد بابل:

امروزه تاثیرگذاری فیلم های کوتاه به مراتب بیشتر از فیلم های بلند بوده چرا که مخاطبان، پیام فیلم های کوتاه را سریع و به درستی دریافت می کنند.

ایلنا - بابل: رئیس دانشگاه آزاد بابل با اشاره به اینکه تاثیرگذاری فیلم های کوتاه به مراتب بیشتر از فیلم های بلند است گفت: با نمایش فیلم وارش در محیط های دانشگاهی زمینه انتقال پیام های فیلم برای دانشجویان مهیا شود.

به گزارش ایلنا، سید حسین ابراهیمیان امروز در نشست مشترک با روابط عمومی های دانشگاه آزاد و جشنواره وارش بر هرچه با شکوه برگزار شدن جشنواره وارش تاکید کرد.

وی افزود: امروزه تاثیرگذاری فیلم های کوتاه به مراتب بیشتر از فیلم های بلند بوده چرا که مخاطبان،پیام فیلم های کوتاه را سریع و به درستی دریافت می کنند.

ابراهیمیان بیان داشت: با توجه به اینکه یکی از وظایف مهم جشنواره ملی فیلم کوتاه وارش، انتقال پیام فرهنگی این جشنواره به مخاطبان سراسر کشور است نیاز است از فیلم هایی که نمایش آنها تاثیرگذاری زیادی در سطح جامعه دارد استفاده شود.

وی محیط دانشگاه ها را بستر مناسبی برای انتقال پیام فرهنگی وارش به دانشجویان ونسل جوان جامعه برشمرد و تصریح کرد: دانشگاه آزاد بابل آماده هر نوع همکاری و مشارکت با عوامل اجرایی جشنواره وارش است.

ابراهیمیان با تقدیر از حمایت های همه جانبه امام جمعه بابل بیان داشت: یکی از ویژه گی های بارز و موفق هفتمین دوره جشنواره سراسری فیلم کوتاه وارش،حمایت و نظارت کامل حجت الاسلام روحانی بر چگونگی روند اجرای این جشنواره است که به طبع همه مدیران دستگاه های اجرایی از جمله روسای دانشگاه ها با پیروی از امام جمعه بابل از این جشنواره حمایت می کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر