کد خبر: 10064 A

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:

حسین نیاز آذری کار صنعتی و معدنی را سخت و طاقت فرسا خواند و اظهار کرد: فعالیت تولیدی در شرایط کنونی عشق و ایثار می خواهد و بواقع می توان گفت که معدنکاری کاری دشوار به شمار می آید.

ایلنا - ساری: نماینده شهرستان بابل و عضو کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس در جلسه مشترک با انجمن معدن خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه بقا و حیات مازندران به اقلیم آن بستگی تام و تمام دارد گفت:  بی شک همه ما مدافع آن هستیم اما باید تعامل شایسته بین اشتغال و تولید و حفظ و صیانت از این منابع خدادادی ایجاد شود و اجازه برداشت درست با ترمیم اقلیم استان در صورت لزوم وجود داشته باشد.

به گزارش ایلنا، حسین نیاز آذری کار صنعتی و معدنی را سخت و طاقت فرسا خواند و اظهار کرد: فعالیت تولیدی در شرایط کنونی عشق و ایثار می خواهد و بواقع می توان گفت که معدنکاری کاری دشوار به شمار می آید.

نیازآذری تصریح کرد: استان مازندران دارای چالشهای متعددی در حوزه صنعت و معدن می باشدو متأسفانه نتوانستیم تا کنون در این عرصه و حتی بخش کشاورزی شرایط بهینه را مهیا کنیم.

وی اذعان کرد: باید برای حفظ بهترین سرمایه هایمان یعنی جوانان متعهد و فارغ التحصیل جدی تر و فعالتر عمل کنیم باید زیرساختهای تولید را فراهم تا فرصتهای اشتغال میسر شود.

نماینده کمیسیون کشاوزی مجلس بیان داشت: معادن گنجینه ای است که باید به بهترین نحو از آن استفاده شود.

وی افزود: لازم است جنبه اشتغال و تأمین نیازهای مالی و معیشتی خانواده ها آنهم در مناطق محروم مورد توجه قرار گیرد و بنابراین نسبت به سرمایه ها، قابلیتهای کشور و استان مازندران باید توجه عمیقتری صورت پذیرد.

نیازآذری آمادگی برگزاری نشست مشترک انجمن معدن و مجمع نمایندگان با کمیسیون کشاورزی، برپایی جلسه مشترک با مدیران ذیربط استانی، بررسی اختصاصی معدن گلیران بال را اعلام داشت و در خاتمه از انجمن معدن خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران تقاضا کرد نیازمندیها، مشکلات و اولویتهای معدنی مناطق استان را تهیه و تدوین و در جلسات پیشنهادی ارائه دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر