کد خبر: 103142 A

مدیر کل تعزیرات حکومتی مازندران:

در رابطه با برخورد با متخلفین نیز قوانین مکفی است و به محض دریافت گزارش از مراجع ذی صلاح با متخلفین برخورد خواهد شد.

ایلنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: عرضه کنندگان ملزومات دانش آموزی قوانین صنفی را رعایت کنند.

به گزارش ایلنا از ساری، مهدی عباسی اظهار داشت: در آستانه بازگشائی مدارس قرار داریم و طرح نظارتی ویژه این فصل از سال نیز در حال انجام است.

وی افزود: متاسفانه تعدادی از واحد‌های صنفی در مازندران از فرصت‌های به عمل آمده سوء استفاده کرده و نسبت به افزایش قیمت و ارائه کالاهای نامرغوب به شهروندان مبادرت می‌کنند که این عمل از نظر شرع مقدس اسلام مذموم و از لحاظ قانونی تخلف تعزیرات محسوب می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران یادآور شد: در رابطه با برخورد با متخلفین نیز قوانین مکفی است و به محض دریافت گزارش از مراجع ذی صلاح با متخلفین برخورد خواهد شد.

عباسی در خصوص مجازات متخلفین اذعان داشت: جرائم احصاء شده عبارتند از محکومیت جزای نقدی، تعطیلی واحد متخلف، نصب پارچه تخلف، قطع خدمات دولتی و اعلام نام متخلفین در جراید و روزنامه‌های کثیر الانتشار بر شمرد.

وی از دریافت ۶ فقره پرونده طلا فروشی خبر داد و گفت: در چند روز اخیر تعداد ۶ فقره پرونده تخلف طلا فروشان در مرکز استان به تعزیرات حکومتی ارسال که در حال بررسی و رسیدگی است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی مازندران یادآور شد: متخلفین در ۵ ماه امسال به مبلغ ۱۳ میلیارد و ۶۳۳ میلیون و ۶۸۲ هزار و ۸۸۸ ریال جزای نقدی محکوم شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر