کد خبر: 103146 A

مسابقات قهرمانی كشور ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی پهلوانك‌های كشور به‌صورت تیم و انفرادی در تهران برگزار شد.

ایلنا: مسابقات قهرمانی کشور ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی پهلوانک‌های کشور بصورت تیم و انفرادی در تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا از ساری، در این دوره از مسابقات تیم مازندران در قسمت تیمی دو مدال ارزشمند کسب کرد و در قسمت انفرادی ورزشکاران مازندرانی موفق به کسب ۱۰ مدال رنگارنگ (شامل ۵ مدال طلا، ۴نقره و ۱ برنز) شدند.

بنا براین گزارش تیم استان مارندران در رشته کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در رده سنی نونهالان موفق شد با کسب مدال نقره بر روی سکوی دوم این مسابقات قرار گیرد.

همچنین هنرمندان باستانی کار مازندرانی در رشتته هنرهای فردی ورزش باستانی در رده سنی خردسالان مدال نقره تیمی را نیز از آن خود کردند.

گفتنی است در قسمت انفرادی نیز ورزشکاران پهلوانی و زورخانه‌ای استان موفق به کسب ۱۰ مدال رنگارنگ انفرادی شدند.
علی مشایی در رشته چرخ تیز و چرخ چمنی در رده سنی خردسالان توانست دو مدال طلا را از آن خود سازد، همچنین ارشیا کیا دیگر خردسال مازندرانی توانست در رشته سنگ مدال نقره را کسب کند.

بنابراین گزارش در رده سنی نونهالان حسین ابراهیم‌پور در رشته کباده با کسب مدال طلا و ابوالفضل رحیمی در رشته چرخ چمنی با کسب مدال نقره به مقام‌های اول و دوم دست یافتند.

همچنین در کشتی پهلوانکهای نونهالان، عرفان ابراهیمی در وزن ۷۳ کیلوگرم و امیر پیرسته در وزن ۴۰ کیلوگرم مدال طلای این دوره از مسابقات را دریافت کردند.

شایان ذکر است در این رشته امیرحسین اسماعیلی در وزن ۵۱ کیلوگرم و محمدرضا گرجی در وزن ۵۸ کیلوگرم مدال نقره کسب کردند و محراب امامی دیگر ورزشکار مازندرانی است که توانست در این دوره از مسابقات در کشتی پهلوانک‌های نونهالان به مدال برنز دست یابد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر