کد خبر: 103372 A

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:

امیدواریم با افتتاح این پروژه در استان شاهد صنعتی شدن کشاورزی باشیم./ استان ما از جهت اقلیمی شباهت بسیاری با کشور کرواسی دارد.

ایلنا: سید رمضان شجاعی، نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح پروژه مشترک تولید سیگار میان ایران و کرواسی گفت: در سال حماسه اقتصادی شاهد به بار نشستن پروژه‌هایی هستیم که سال‌های سال در انتظارش بودیم.

به گزارش ایلنا از ساری، وی استان مازندران را دارای ظرفیت‌های بالایی دانست و گفت: استان ما از جهت اقلیمی شباهت بسیاری با کشور کرواسی دارد.

شجاعی افزود: امیدواریم با افتتاح این پروژه در استان شاهد صنعتی شدن کشاورزی باشیم.

وی گفت: باید در رسیدن به اهداف و تغییر گشت در اقلیم کشاورزی استان مددکار باشیم.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی به مشکلات کارگران این کارخانه اشاره کرد و گفت: برخی از کارگران به صورت فصلی و پاره وقت در این کارخانه مشغول به کارهستند که امیدواریم توسعه و گسترش این کارخانه باعث تثبیت شغلی و رفع دغدغه‌های کارگران شود.

وی گفت: قطعاً این پروژه، پروژه مکمل و تکمیلی به همراه دارد که درخواست ما از مدیر عامل شرکت دخانیات این است که این امکان را در مازندران فراهم آوردند.

شجاعی تصریح کرد: با همکاری مشترک میان دو کشور و ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی امیدواریم این کارخانه به ‌‌نهایت ظرفیت خود برسد.

وی در پایان آمادگی نمایندگان مازندان برای کمک در جهت توسعه این کارخانه را اعلام کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر