کد خبر: 1113 A

در گفتگو با ایلنا اعلام شد:

بارندگی شدید در طی امروز و دیروز خسارات فراوانی را به محور ساری - نكا و شبكه راههای روستایی این منطقه وارد کرده است.

ساری - ایلنا: مسئول روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی مازندران اظهار داشت: بارندگی و جاری شدن سیل در سطح محور ساری _ نكا در محدوده شهر سورك تا شهر نكا (به طول 6 كیلومتر) باعث جداكننده های میانی _ علائم ایمنی _ جسم، شانه و بدنه راه بیشترین مواردی بودند كه متحمل خسارت شده اند.

سید حمید حسینی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در ساری در مورد میزان خسارات وارده به محور اصلی ساری _ نكا و همچنین راههای روستایی منطقه خاطر نشان كرد: این اداره كل پس از وقوع این حادثه در اولین فرصت اكیپهای راهداری و كارشناسان خود را به محل حادثه رسانده كه تا ضمن برقرای تردد، میزان خسارت وارده را بررسی و اعلام نمایند.

وی در ادامه خواستار همكاری و تعامل تمامی كاربران جاده ای با نیروهای راهداری شد و اظهار داشت: با توجه به اینكه محور مذكور با همت و كوشش خستگی ناپذیر راهداران بازگشایی شده، ولی می طلبد تا كاربران جاده ای با رعایت مقرارت راهنمایی و رانندگی و صبر و حوصله راهداران را در انجام وظایف محوله خود كمك و یاری رسانند.

مسئول روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی مازندران در ادامه عنوان كرد: رانندگان محترمی كه قصد تردد از محور مذكور را داشته، می توانند آخرین اطلاعات از وضعیت موجود را از طریق مركز اطلاعات راههای استان با شماره های 141 (گویا) و 2222320 (شبانه روزی) و همچنین سامانه پیام كوتاه 10000141 كسب كنند.

اخبار تكمیلی از میزان خسارت و اقدامات راهداران در این حادثه متعاقبا اعلام می شود.

سیل شالیزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر