کد خبر: 1295 A

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چالوس خبرداد:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چالوس از توزیع پنج هزار بسته فرهنگی در سواحل چالوس خبر داد.

چالوس-ایلنا:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چالوس از توزیع پنج هزار بسته فرهنگی در سواحل چالوس خبر داد.

به گزارش ایلنا ازچالوس،محمد شریفی اظهار داشت: بزودی در جلسه شورای فرهنگ عمومی کمیته ای با حضور نخبگان عرصه فرهنگی در چالوس تشکیل و در آن به طرح معضلات و چالش های فرهنگی شهرستان چالوس پرداخته خواهد شد.

وی اظهار داشت: در این کمیته بر اساس اولویت به تعیین راهکارهای عملی برای رفع معضلات و چالش های فرهنگی چالوس اقدام می شود.

شریفی ادامه داد: در این کمیته از نظرات افراد صاحب نظر، اساتید دانشگاهها و سایر نخبگان فرهنگی استفاده خواهد شد تا در راستای شعار سال گامهای مهم و اساسی برداشته شود.

وی با اشاره به در پیش بودن موج دوم تعطیلات و سرازیر شدن مسافران و گردشگران به شهر گردشگری چالوس بیان داشت: حدود پنج هزار حلقه سی دی و بروشور با مطالب اخلاقی و فرهنگی در قالب بسته های فرهنگی در بین مسافران و گردشگران در نقاط پیک مسافر خیز مانند سواحل توزیع می شود.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی چالوس تصریح کرد: همچنین از هنرمندان منطقه در عرصه موسیقی پاپ مجاز و سنتی نیز برای ایجاد فضایی سالم تر و شاداب تر برای مسافران و گردشگران استفاده می شود.

وی افزود: در صورت تامین اعتبارات لازم اداره فرهنگ و ارشاد چالوس این آمادگی اجرای طرح دریا را دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چالوس اذعان داشت: استعدادهای فرهنگی و هنری بسیار بالایی در چالوس وجود دارد که این اداره با توجه به بضاعت خود همه سعی و تلاش خود را برای به ثمر رسیدن توانایی ها و پتانسیل های فرهنگی در چالوس به کار خواهد بست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر