کد خبر: 141 A

حسینی نژاد فرماندار ساری:

روز قدس به عنوان ارزش اسلامی محسوب می‌شود که مردم ایران اسلامی با برگزاری با شکوه راهپیمایی این روز همواره ارزش‌های اسلامی را پاس داشته‌اند.

ساری - ایلنا: سید عباس حسینی نژاد فرماندار ساری روز قدس را به عنوان یکی از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی دانست و گفت: روز قدس به عنوان ارزش اسلامی محسوب می‌شود که مردم ایران اسلامی با برگزاری با شکوه راهپیمایی این روز همواره ارزش‌های اسلامی را پاس داشته‌اند.

به گزارش ایلنا از ساری، وی با بیان اینکه با نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس با تدبیر امام خمینی (ره) ملت‌های جهان از وضعیت مسلمانان در فلسطین آگاه شدند، افزود: قبل از آن کشورهای جهان از ظلم و ستمی که نسبت به مردم فلسطین اعمال می‌شد، بی‌خبر بودند.

نماینده عالی دولت در شهرستان ساری یادآور شد: با نامگذاری این روز به عنوان روز قدس همه ملت‌های آزادی خواه جهان برای احقاق حقوق مردم فلسطین قیام کردند.

حسینی نژاد با بیان اینکه مردم ایران به عنوان سرآمد ملت‌های جهان همواره از حق ملت‌های مظلوم دفاع کرده‌اند، افزود: در این روز نیز مردم جهان برای یاری ملت مظلوم فلسطین پای کار آمده و انزجار خود را از اقدامات ددمنشانه دشمنان اعلام می‌کنند.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: در طول 33 سال گذشته مردم ایران همواره برای احقاق حقوق مردم فلسطین پای کار بوده و از آنها دفاع کرده‌اند.

وی با بیان اینکه تهدیدات دشمنان در چند سال اخیر افزایش یافته است، افزود: تهدیدات دشمنان می‌طلبد بار دیگر ملت همیشه در صحنه نظام جمهوری اسلامی از ارزش‌های اسلامی دفاع کنند.

حسینی نژاد ادامه داد: خیزش‌های مردم منطقه و حوادث سوریه بر اهمیت برگزاری با شکوه روز قدس می‌افزاید به گونه‌ای که ملت ایران با درک اهمیت این موضوع حضوری گسترده در راهپیمایی این روز خواهند داشت.

وی تصریح کرد: ملت ایران و ملت‌های آزادی خواه جهان با دیگر در روز قدس پیمان خود را ملت مظلوم فلسطین محکم کرده و به ادامه مبارزه علیه رژیم اشغالگر قدس تاکید می‌کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر