کد خبر: 153 A

آیت الله طبرسی:

امروز رژیم جعلی اسرائیل علیرغم همه حمایت های آمریکا در ورطه نابودی قرار گرفته است/امت اسلامی باید با اتحاد و همدلی سکوت مرگبار در برابر این نسل کشی آشکار را بشکنند.

ساری - ایلنا: آیت الله نورالله طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران، امروز در خطبه های نماز عید فطر شهرستان ساری، عید فطر را جشن و پیروزی رهایی از ناپاکی ها و کشتن منیت و کبر دانست و گفت: این عید سعید یکی از بزرگ ترین اعیاد همه مسلمانان جهان است.

به گزارش ایلنا از ساری، وی با بیان این که مؤمنان پس از یک ماه روزه داری و عبادت به درگاه خداوند با شرکت در نماز عید سعید فطر عبادات خود را تکمیل می کنند، افزود: عید سعید فطر تکمیل کننده یک ماه روزه داری مؤمنان و انسان های با ایمان است.

نماینده ولی فقیه در مازندران در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه انجام احکام الهی و واجبات دین مبین اسلام تنها به ماه مبارک رمضان نیست، ادامه داد: این اعمال باید در همه روزهای سال ادامه داشته باشد.

آیت الله طبرسی با بیان این که دوری از منکر، ناپاکی، معصیت و ظلم به دیگران باید در غیر از ماه مبارک رمضان نیز مورد توجه قرار گیرد، افزود: ماه مبارک رمضان فرصتی برای زدودن همه این ناپاکی ها از درون انسان بود.

امام جمعه ساری، عید سعید فطر را یکی از با شکوه ترین اعیاد مسلمانان جهاد دانست و با بیان این که این عید فرصت مناسبی برای تقویت وحدت و همدلی میان امت اسلامی است، گفت: مسلمانان باید از این عید برای تقرب و همدلی به یکدیگر بهره گیرند.

نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به وضعیت موجود در خاورمیانه گفت: ملل اسلامی باید در این عید سعید با وحدت و برادری میان هم توطئه های دشمنان اسلام را خنثی کنند.

آیت الله طبرسی، تفرقه و اختلاف را مهم ترین حربه دشمنان اسلام برای جدایی ملت های اسلامی از یکدیگر دانست و خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی ملت های مسلمان منطقه برای برپایی حکومت واحد اسلامی، استکبار جهانی را وحشت زده کرده است.

امام جمعه ساری با اشاره به این که همه سعی و تلاش دنیای استبکار، تضعیف جایگاه مسلمانان، ایجاد تفرقه در بین آنان و حفظ و حراست از رژیم جعلی اشغالکر قدس است، خاطرنشان کرد: امروز رژیم جعلی اسرائیل علیرغم همه حمایت های آمریکا در ورطه نابودی قرار گرفته است.

وی با انتقاد از سکوت مجامع بین المللی و حقوق بشری در برابر جنایت های آشکار در میانمار خاطرنشان کرد: امت اسلامی باید با اتحاد و همدلی سکوت مرگبار در برابر این نسل کشی آشکار را بشکنند.

امام جمعه ساری، سوریه را خط مقدم مقاومت در منطقه معرفی کرد و با بیان این که متأسفانه امروز غرب با همکاری کشورهای عربی در پی تضعیف حکومت بشار اسد در سوریه است، گفت: جمعیت بیش از یک میلیاردی مسلمانان جهان می توانند همانند سد محکمی در برابر همه تهدیدهای دشمنان مقاومت و ایستادگی کنند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که امروز ندای اسلام خواهی در همه دنیا به گوش می رسد، تصریح کرد: هیچ قدرتی یارای مقابله با قدرت لایزال الهی نخواهد بود.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر