کد خبر: 16307 A

مدیر كل حمل و نقل مازندران:

اطلاعات لازم در خصوص حمل بار و اطلاع از محرومیت رانندگان متخلف با اتصال به شبكه ‌های اینترنتی در دسترس تمامی شركت‌ها قرار می‌گیرد و مشكلات موجود در این خصوص مرتفع خواهد شد.

ایلنا - ساری: در راستای سیاست گسترش دولت الكترونیك، تمامی شركت‌های حمل و نقل كالا در سطح نمایندگی ساری ملزم به تهیه اینترنت پرسرعت شدند.

به گزارش ایلنا، مجید رضا نصراله نژاد، مدیر كل حمل و نقل و پایانه های مازندران اظهار داشت: با توجه به نیاز شركت‌های حمل و نقل كالا به استفاده از فناوری های نوین و پیشرفته در امر جابجایی كالا و خدمات مربوط به آن هم‌چنین صدور بارنامه و ثبت اطلاعات حمل هر نوع كالایی در سامانه رایانه‌ای و قابلیت نظارت و كنترل امور جابجایی كالاها، تمامی شركت‌های فعال در امر حمل و نقل كالا ملزم به اتصال به اینترنت پرسرعت شده اند.

وی افزود: شركت‌های حمل كالا طی عقد قرارداد با شركت ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی، نسبت به اتصال به شبكه و پشتیبانی این سامانه اقدام كرده و فعالیت‌های خود را ازطریق سیستم الكترونیكی پیگیری خواهند نمود. این شركت‌ها با اتصال به اینترنت و سامانه های الكترونیكی ضمن یكپارچكی و بهره مندی از اطلاعات مورد نیاز در كوتاه‌ترین زمان؛ امكان استفاده از درگاه ملی نیزرا دارند.

مدیر كل حمل و نقل و پایانه های مازندران در ادامه افزود: با اتصال به شبكه ‌های اینترنتی اطلاعات لازم در خصوص حمل بار و اطلاع از محرومیت رانندگان متخلف در دسترس تمامی شركت‌ها قرار می‌گیرد و مشكلات موجود در این خصوص مرتفع خواهد شد.

نصراله نژاد در پایان مزایای برخورداری از شبكه‌های الكترونیكی و اینترنت پر سرعت را صدور بارنامه بر خط و تسریع در امور حمل و نقل كالا و جلوگیری از خطاها و اشتباهات سامانه‌های موجود بر شمرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر