کد خبر: 17551 A

دشمن تا امروز از همه ترفندها برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده نموده و علت آن نگرانی از صدور انقلاب اسلامی و گسترش آن در منطقه می باشد که بیداری ملت های اسلامی نمادی از این موضوع است.

ایلنا - ساری: جلسه برنامه ریزی و هم اندیشی بسیج شرکت ملی گاز ایران در استانهای شمال کشور برای خدمات رسانی به مردم با حضور فرمانده بسیج شرکت ملی گاز ایران،رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران،اعضای شورای حوزه شرکت ملی گاز، فرماندهان بسیج شرکت های گاز استان های شمال کشور و اعضای شورای پایگاه گاز مازندران در ساری برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت گاز مازندران، محسن عرب مقصودی مدیرعامل شرکت گاز مازندران در این همایش با خیرمقدم به حضار و تبریک دهه ولایت اظهار داشت:دشمن تا امروز از همه ترفندها برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده نموده و علت آن نگرانی از صدور انقلاب اسلامی و گسترش آن در منطقه می باشد که بیداری ملت های اسلامی نمادی از این موضوع است.

وی ادامه داد:دشمن،امروز،علاوه بر جنگ نرم که در آن جوانان را به عنوان سرمایه های انقلاب هدف گرفته، بحث تحریم را پیش کشیده و تلاش دارد با این حربه ایمان مردم را در هم بشکند که قطعاً در نیل به این هدف ناکام خواهند بود.

عرب مقصودی با بیان اینکه بسیجیان باید همچون دژی محکم حافظ حریم ولایت فقیه و ارزش های انقلاب باشند و از جایگاه رفیع آن پاسداری کنند،خاطرنشان کرد:ولایت فقیه،بهترین و ارزشمندترین نعمت و دستاورد انقلاب اسلامی ایران است.

مدیرعامل شرکت گازمازندران وظیفه بسیجیان را در حفظ و حراست از حریم ارزش های انقلاب،سنگین برشمرد و گفت:بسیجیان باید با جهاد اکبر و تهذیب نفس در حفظ و نگهداری ارزش های انقلاب اسلامی کوشا باشند تا بستر برای خدمت باقیات صالحاتی فراهم شود.

عرب مقصودی تصریح کرد:بسیجیان بارها با در هم شکستن ترفندهای دشمن و آمادگی لازم در بحران های مختلف اقتدار خود را به رخ جهانیان کشیده اند که این جز با روحیه بسیجی و کار بی ادعا در راه خدا امکان پذیر نبوده است.

وی یادآور شد:در تحریم امروز نیز اراده ملت بزرگ ایران تحریم دشمنان را در هم خواهد شکست و پیروزی با ملت ایران خواهد بود،چرا که ایران اسلامی با فرهنگ عاشورایی خود را بیمه نموده است.

عرب مقصودی در بخش دیگری ازسخنان خود با اشاره به در پیش بودن فصل سرما و لزوم اندیشیدن تمهیدات خاص برای مقابله با بحران افت فشار گاز افزود:قطعاً در فصل سرما و در صورت افت فشار گاز، گاز مصارف غیر خانگی مانند دستگاه های اجرایی،کارخانه ها،نیروگاه ها و غیره توسط شرکت گاز قطع خواهد شد تا به هیچ وجه در روند گازرسانی به منازل مسکونی به عنوان اولویت گازرسانی خللی وارد نشود.

وی خاطرنشان کرد:باید بستر مناسب از نظر دوگانه سوز نمودن و تامین سوخت برای مدیریت مطلوب بحران افت فشار گاز در استان فراهم شود تا انشاا... در فصل سرما با مشکلی در زمینه تامین گاز مردم مواجه نباشیم.

سید حمزه عمادی  فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران نیز در ابتدای سخنان خود با تقدیر از بسیجیان شرکت گاز مازندران جهت ایثارگری در دوران دفاع مقدس و با اشاره به تقدیم هفت شهید بزرگوار به انقلاب اسلامی اظهار داشت:بسیجیان گاز مازندران، امروز نیز در حال خدمات رسانی به مردم شریف استان هستند تا حتی یک لحظه با قطعی گاز مواجه نباشیم.

وی افزود:بسیج گاز مازندران تاکنون جلساتی را با حضور حوزه های مقاومت بسیج استان برگزار نموده و آمادگی لازم برای خدمات رسانی به مردم اعلام شده است.

عمادی با یادآوری وقوع سیل سال گذشته در تنکابن و سیل اخیر بهشهر،افزود:بسجیان گاز مازندران برای رفع خطر احتمالی در اثر وقوع سیل در ساعات اولیه بامداد وارد عمل شدند و خوشبختانه هیچ گونه حادثه مرتبط با گاز را در اثر سیل شاهد نبودیم.

وی با بیان اینکه بسیج گاز مازندران در ماموریت های ابلاغ شده ستاد بحران با قدرت وارد عمل خواهد شد،ادامه داد:مردم مازندران،گیلان و گلستان در دوران دفاع مقدس ایثار کردند و با تقدیم ده ها هزار شهید حماسه آفریدند.

عمادی خاطرنشان کرد:انشاا... شرکت های گاز استان های شمالی کشور امروز نیز دوشادوش یکدیگر در خدمات رسانی به مردم در فصل سرما به بهترین نحو ممکن عمل کنند.

همچنین یدا... رحمانی فرمانده بسیج شرکت ملی گاز ایران در این جلسه با بیان اینکه وجود و اهمیت ولایت برای مردم ما کاملاً محسوس است،افزود:امروز حضور،درایت و رهبری مقام معظم رهبری، ولایت را به صورت عملی برای ملت ایران تبیین نموده و انقلاب را به موفقیت و ظفر رسانده است.

وی با تبریک دهه ولایت و ولادت امام هادی(ع) اظهار داشت:مدیران و کارکنان مناطق عملیاتی گاز،در حقیقت سربازان گمنام این شرکت هستند که اثرات فعالیت طاقت فرسای آنها در شهرها مشاهده می شود.

رحمانی با اشاره به این مطلب که امسال بسیج در زمان بحران در کنار ماموریت ذاتی خود در مسائل فنی نیز وارد عمل خواهد شد،تشریح کرد:طبق برنامه ریزی های انجام شده،نیروهای بسیج با سازماندهی شدن در گروه های 11 نفره در زمان بحران در کنار کلیه همکاران فعالیت خواهند نمود.

وی با تاکید بر بحث آموزش نیروهای بسیجی،بسیج را حافظ انقلاب و دستاوردهای آن برشمرد و گفت:امروز بسیج از هجمه های وارد شده همچون تحریم به انقلاب به عنوان فرصت استفاده خواهد نمود.

رحمانی تاکید کرد:باید از همه ظرفیت و پتانسیل شرکت گاز در خدمات رسانی به مردم استفاده شود تا در زمان بحران بهترین خدمات رسانی به مردم را شاهد باشیم.

رحمانی همچنین بر لزوم مستندسازی روند مقابله با بحران تاکید کرد و گفت:قطعاً این امر در شیوه مقابله با بحران های آتی بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

گفتنی است در ادامه جلسه حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص مباحث مطروحه به منظور مقابله مطلوب با بحران در فصل سرما پرداختند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر