کد خبر: 1817 A

فرماندار شهرستان ساری:

بیش از 774طرح عمرانی و خدماتی در هفته دولت در مازندران اجرایی شده است كه 87 طرح عمرانی مربوط به شهرستان ساری می باشد.

ساری - ایلنا: سید عباس حسینی نژاد گفت: 87 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 535 میلیارد ریال در شهرستان ساری اجرایی شده است.

به گزارش ایلنا از ساری، وی با بیان اینكه با اجرایی شدن دو طرح كارخانه فرآورده های گوشتی و كارگاه بسته بندی مواد غذایی برای 28 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است، ادامه داد: آبرسانی به 17 روستا، آسفالت روستایی، بهسازی گلزار شهدا، تجهیز و نوسازی اراضی شالیزاری از طرح های ارایه شده به مردم این شهرستان است.

فرماندار شهرستان ساری تجهیز و برق دار شدن چاه های كشاورزی،آبیاری قطره ای باغات، بهره براری از ساختمان دهیاری، خانه بهداشت، دو واحد آموزشی و تعمیر و ارتقا شبكه برق را از دیگر طرح های اجرایی شده در هفته دولت عنوان كرد.

حسینی نژاد خدمتگزاری بی منت مسوولان به مردم را مهمترین هدف نامگذاری هفته دولت عنوان كرد و گفت: شهیدان رجایی و باهنر نمونه بارز مدیران مسولیت پذیر جامعه اسلامی ایران هستند.

فرماندار مركز مازندران هفته دولت را یادبود شهادت دو شخصیت دولتی برجسته دانست و بیان داشت: مقام معظم رهبری هفته دولت را فرصت مغتنمی دانست تا مردم با نتایج تلاش‏های بخشی از مجموعه نظام اسلامی بیشتر آشنا شوند.

وی در پایان با بیان اینكه بیش از 774طرح عمرانی و خدماتی در هفته دولت در مازندران اجرایی می شود تصریح كرد: 87 طرح عمرانی مربوط به شهرستان ساری می باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر