کد خبر: 1823 A

فرماندار آمل در جلسه شورای اداری؛

این مسئولیت یک امانت الهی است در نظام مقدس جمهوری اسلامی که در راستای خدمات به محرومین به ما داده شده است و انشالله بتوانیم نهایت استفاده را ببریم.

آمل - ایلنا: همزمان با هفته دولت،جلسه شورای اداری شهرستان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه با تجلیل از کارمندان نمونه با حضور جمشیدی معاون توسعه ومنابع انسانی استاندار مازندران،اکبرزاده فرماندار آمل،امام جمعه و روسای ادارات آمل برگزار شد.

به گزارش ایلنا از آمل: یدالله اکبرزاده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا خصوصا شهیدان رجایی و باهنر گفت:اگر شهرستان آمل در عملکرد در استان رتبه اول را کسب کرد نتیجه زحمات، تلاش، وفاق و همدلی مجموعه شهرستان بود.

فرماندار آمل با تاکید بر اینکه اندیشه های بلند شهیدان رجایی و باهنر بهترین راهبردی است برای ما در راستای خدمت رسانی جامعه افزود:هرچند عمر دولت این 2 شهید کم بود ولی تفکرشان تا ابد باقی ماند وجاریست و ما باید سرلوحه کارمان قرار دهیم.

وی افزود: به همه شما که کارمند نمونه شدید تبریک عرض می کنم و بدانید که با این انتخاب مسئولیتتان بسیار سنگین تر از قبل شده است.این مسئولیت یک امانت الهی است در نظام مقدس جمهوری اسلامی که در راستای خدمات به محرومین به ما داده شده است و انشالله بتوانیم نهایت استفاده را ببریم.

در پایان از قاسم رضایی مدال آور المپیک در رشته کشتی فرنگی هم با اهدا لوح سپاس تجلیل به عمل آمد و همچنین در جشنواره شهید رجایی از احمدامیرسلیمانی بعنوان دستگاه اجرایی برتر شهرستان، محمدمحمدی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، محمد رمضانی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی مدیران برتر شهرستانی، حمید محمدنسب کارمند نمونه شهرستانی از اداره آموزش و پرورش، بسیج سازندگی سپاه آمل جناب سرهنگ سید جواد مجیدی بعنوان واحد برتر دستگاه اجرایی و 79کارمند نمونه تجلیل شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر