کد خبر: 1934 A

در اولین روز هفته دولت صورت گرفت:

در اولین روز هفته دولت، فاز اول مجتمع آبرسانی ناتل و انارجار شهرستان نور با حضور معاون برنامه ریزی استاندار مازندران، مدیر عامل آبفار استان و جمعی از مسوولین محلی افتتاح و بهره برداری از آن آغاز شد.

ساری - ایلنا: مدیر عامل آبفار استان مازندران ضمن تبریك هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی ناتل و انارجار در سال 90 همزمان با 300 پروژه دیگر آغاز شد كه سهم شهرستان نور 19 پروژه آبرسانی با 3 میلیارد و 1 میلیون تومان اعتبار مصوب بوده كه 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اختصاص یافت.

به گزارش ایلنا از ساری، برزگر با اشاره به مجموع اعتبار هزینه شده برای مجتمع ناتل و انارجار گفت: برای این پروژه 4 هزار میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و ماده 180 هزینه شد كه با بهره برداری از آن 86 خانوار روستایی از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار شدند.

وی افزود: برای بهره برداری از فاز اول مجتمع ناتل و انارجار 5/8 كیلومتر خطوط انتقال و 8 كیلومترشبكه توزیع اجرا و یك دهنه چشمه بهسازی شده است.

برزگر با اشاره به افتتاح 3 پروژه دیگر طی هفته دولت در شهرستان نور از به بهره برداری رسیدن 29 پروژه آبرسانی روستایی در این هفته خبر داد و گفت: برای این پروژه ها 90 میلیارد ریال هزینه شده كه 10 پروژه به صورت مجتمعی و 19 پروژه دیگر تك روستایی است.

در پایان فرماندار نور با قدردانی از مسوولین شركت آب و فاضلاب روستایی مازندران گفت: این پروژه با اعتبار 400 میلیون تومان با همت مسوولین آب و فاضلاب روستایی مازندران و همكاری مردم در راستای تحقق اهداف دولت جهت خدمتگزاری به مردم به ثمر نشست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر