کد خبر: 20508 A

مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی مازندران خبر داد:

در اثر جاری شدن سیل، به 7 واحد تولیدی و صنعتی، به میزان 25 تا 40 درصد خساراتی شامل تخریب ساختمان اداری و نگهبانی، فضای سبز و دیوار محوطه به مبلغ 1500 میلیون ریال، وارد شده است.

ایلنا-نوشهر:مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی مازندران، از خسارت 2 میلیارد ریالی سیل به شهرك صنعتی نوشهر، خبر داد.

به گزارش ایلنا از نوشهر، عباسعـلی وفایی نژاد گفت: وقوع بارندگی شدید در سطح استان بویژه در غرب مازندران موجب جاری شدن سیل و آبگرفتگی شهرك صنعتی نوشهر و واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این شهرك صنعتی شده است.

مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی مازندران بیان داشت: بر اثر سیل اخیر در شهرك صنعتی نوشهر، به بخشهایی از تأسیسات آب، جاده آسفالت، فضای سبز و دیوارهای محوطه، خساراتی وارد شده است.

وفایی نژاد ضمن برآورد میزان خسارات وارده به بخش عمرانی و تأسیسات مربوط به زیرساختهای شهرك صنعتی نوشهر به مبلغ 2 میلیارد ریال، افزود: در اثر جاری شدن سیل، به 7 واحد تولیدی و صنعتی، به میزان 25 تا 40 درصد خساراتی شامل تخریب ساختمان اداری و نگهبانی، فضای سبز و دیوار محوطه به مبلغ 1500 میلیون ریال، وارد شده است.

وی اظهار داشت: به 2 واحد تولیدی و صنعتی نیز در بخش انبار و مواد اولیه شامل ذرت، جو، سویا و مصالح ساختمانی به میزان 40 درصد بمبلغ 1300 میلیون ریال خسارت وارد شده است.

وفایی نژاد تصریح كرد: بر اثر سیل، لوله های آب داخل شهرك دچار شكستگی شده كه بلافاصله نسبت به ترمیم شكستگی لوله ها و راه اندازی آب شهرك صنعتی اقدام لازم صورت گرفت.

وی در پایان یادآور شد كه با بررسی و جمع بندی گزارش خسارات و ارائه به ستاد بحران مستقر در استانداری مازندران، نسبت به جبران و تأمین اعتبار مورد نیاز شهرك صنعتی نوشهر، بمنظور بازسازی، اقدام خواهد شد.

لازم به توضیح است، ارائه كلیه فعالیتهای خدماتی شامل آب، برق، مخابرات و گاز، در شهرك صنعتی نوشهر دایر گردیده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر