کد خبر: 22620 A

توسط رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران اعلام شد؛

محدودیت های ترافیکی که اعمال آن از امروز در محور کندوان، هراز و فیروزکوه آغاز شده، روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه خواهد بود.

ایلنا - ساری: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از آغاز اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی این استان بواسطه تعطیلات پایان هفته و تعطیلی تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، سرهنگ جعفر محمد نژاد اظهار داشت: محدودیت های ترافیکی که اعمال آن از امروز در محور کندوان، هراز و فیروزکوه آغاز شده، روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه خواهد بود.

وی هدف از اعمال این محدودیت ها را افزایش ایمنی، ایجاد کشش و روان سازی در عبور و مرور وسایل نقلیه در جاده های استان برشمرد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع موتورسیکلت از امروز تا ساعت 24 روز یکشنبه پنجم آذر از محور کندوان، هراز، فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

وی افزود: ممنوعیت تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج به سمت چالوس کماکان ادامه دارد.

محمدنژاد گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 الی 24 روز یکشنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت 15 الی 24 از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد هر نوع تریلر از محور هراز، گفت: تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 22 روز چهارشنبه و از ساعت شش الی 24 روز پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: علاوه بر این، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 الی 24 روز یکشنبه پنجم آذر از رودهن، محدوده مشا به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 13 و 30 دقیقه تا 24 از آب اسک تا رودهن به صورت یکطرفه خواهد بود.

وی افزود: در محور فیروزکوه، تردد تمامی تریلرها به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 چهارشنبه اول آذر و از ساعت شش صبح الی 24 روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه از تهران به قائم شهر و برعکس ممنوع است.

محمدنژاد گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با خط امین 2182934 به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای استان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر