کد خبر: 2496 A

در هفته دولت صورت گرفت:

همزمان با پنجمین روز از گرامیداشت هفته دولت 5 پروژه عمرانی و خدماتی بخش لاریجان آمل با حضور فرماندار آمل، بخشدار لاریجان و مسئولان شهری افتتاح و به بهره برداری رسید.

آمل-ابلنا:همزمان با پنجمین روز از گرامیداشت هفته دولت 5 پروژه عمرانی و خدماتی بخش لاریجان آمل با حضور فرماندار آمل، بخشدار لاریجان و مسئولان شهری افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا از آمل،فرماندار آمل در مراسم افتتاح پروژه انتقال آب زراعی روستای كل پاشا سفلی و علیا امیری از افزایش یك و نیم درصدی اعتبار بخش لاریجان از سوی تملك دارایی در سال مالی 91-92 خبرداد و گفت: این اعتبارات جهت بخش های فضای آموزشی، ورزشی، فرهنگی و گردشگری، طرح جامع، تامین آب شرب و كشاورزی، اجرای طرح هادی، امداد و نجات، احداث پایگاه مقاومت بسیج، مرمت بنای تاریخی، راه روستایی در نظر گرفته شده است.

یدالله اكبرزاده با اشاره به اینكه مجموع پروژه های مورد نظر مرحله اول بخش لاریجان 63 طرح است، اظهار داشت: سال گذشته این پروژه ها 52مورد بوده كه امسال با اعتباری بالغ بر 35میلیارد و 319 میلیون ریال با افزایش یك و نیم درصدی پیش بینی شده است.

وی با بیان اینكه شهرستان آمل به لحاظ موقعیت جغرافیایی و گردشگری 40 میلیارد ریال افزایش اعتبار از سوی اعتبارات تملك دارایی داشته است، افزود: این تخصیص بودجه جدا از اعتبار مورد نظر جهت پروژه چهار بانده كردن محور هراز است.

فرماندار آمل با تاكید بر اینكه پروژه 160 تختخوابی بیمارستان امامزاده عبدالله(ع) با 94 درصد پیشرفت فیزیكی ساختمانش در هفته دفاع مقدس یا دهه فجر سال جاری افتتاح خواهد شد، اذعان داشت: این پروژه تاكنون 18 میلیارد و 500هزار ریال هزینه شده است.

به گفته وی: با توجه به تاكیدات ریاست جمهوری بر اتمام طرح های ماندگار این پروژه پس از تكمیل جهت تجهیز آن اقدامات اولیه انجام خواهد شد.

گفتنی است: پنج پروژه بخش لاریجان آمل شامل پل ارتباطی روستای گزنه با اعتباری بالغ بر 300 میلیون ریال، انتقال آب زراعی روستای كل پاشا با 297 میلیون و 500هزار ریال اعتبار، افتتاح ساختمان دهیاری ایرا با 350 میلیون ریال اعتبار، ساماندهی مزار شهید سیدفضل الله سلیمانی روستای شنگلده با اعتباری بالغ بر 40 میلیون ریال و افتتاح غسالخانه روستای وانا با 50 میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر