کد خبر: 2574 A

رئیس اداره تجارت شهرستان ساری:

136 واحد اقتصادی متخلف ساری، 2 میلیارد و 454 میلیون ریال جریمه شدند.

ساری-ایلنا:رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری گفت: 136 واحد اقتصادی متخلف ساری، 2 میلیارد و 454 میلیون ریال جریمه شدند.

به گزارش ایلنا از ساری به نقل از روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری، اسماعیل هادی‌نژاد اظهار داشت: در راستای نظارت و بازرسی از عرضه کالا و خدمات در بازار شهرستان ساری در ماه گذشته یک هزار و 126 مورد بازرسی انجام شده است.

هادی‌نژاد تصریح کرد در ماه گذشته 136 واحد اقتصادی متخلف شناخته شدند که از این تعداد، 90 مورد مربوط به خرده‌فروشی، 33 مورد خدماتی و 13 مورد تولیدی صنفی و صنعتی است.

وی خاطرنشان کرد: عمده تخلفات شناسایی شده عبارتند از گرانفروشی، کم‌فروشی، تقلب در کسب، عرضه خارج از شبکه و عدم درج قیمت و ارزش ریالی پرونده‌های تنظیمی 2 میلیارد و 454 میلیون ریال است که برای صدور رای به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری هدف از این نظارت‌ها را کنترل و ایجاد ثبات قیمتی و جلوگیری از سوء استفاده برخی از سودجویان در بازار برشمرد و گفت: بازرسان این اداره و همچنین مجمع امور صنفی شهرستان در دو شیفت صبح و عصر در بازار حضور داشته و به شکایات و گزارش‌های اعلامی به واحد ستاد خبری 124 رسیدگی می‌کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر