کد خبر: 2775 A

فرماندار آمل خبرداد داد:

فرماندار آمل از افتتاح و بهره برداری 6پروژه عمرانی, تولیدی و خدماتی دو بخش مركزی و امامزاده عبدالله (ع) در هفته دولت خبر داد.

آمل - ایلنا: فرماندار آمل از افتتاح و بهره برداری 6پروژه عمرانی, تولیدی و خدماتی دو بخش مركزی و امامزاده عبدالله (ع) در هفته دولت خبر داد.

به گزارش ایلنا از آمل، یدالله اکبرزاده در مسجد صاحب الزمان (عج) روستای و رامده در جمع مردم و مسئولان با اشاره به اینكه اگرچه عمر چندانی از دولت دهم نمانده اما به بركت خون شهدا و اعتماد شما مردم به نظام و دولت شاهد افتتاح پروژه های زیادی در سراسر كشور هستیم كه قابل قیاس با قبل از انقلاب و حتی دوره های گذشته نیست.

وی افزود: با توجه به اینكه كمتر از یكسال به انتهای دولت دهم نرسیده اما مدیران دستگاههای اجرایی باید كمر همت را ببندند و با انگیزه ای بیش از پیش خدمت رسانی را خصوصا به روستاها داشته باشند.

اکبرزاده با مقایسه وضعیت روستا ها در هم اكنون با 34 سال و یا حتی 15 سال گذشته خاطرنشان كرد: وقتی در یك روستا آب،برق،پارك و.... وجود داشته باشد چه لزومی دارد مردم به شهر بیایند ومهاجرت داشته باشند.

فرماندار آمل عنوان كرد: شما مردم فهیم وضعیت روستاها را در گذشته هم دیده اید كه چگونه بود و الان به كجا رسید وهمه این پیشرفت ها در سایه سار همت دولتمردان هست و نشان تلاش و كاركرد عظیم در دولت نهم و دهم است و این تلاشها در راستای تعهدی است كه مسئولان به مردم دارند،مردمی كه همه چیز خود را برای انقلاب گذاشتند بدهكاریم و خدمت بی منت وظیفه همه مدیران است.

وی تاكید كرد: ان شاالله با همت مضاعف مسئولان و همكاری و اعتماد شما مردم فهیم،تمامی پروژه هایی كه طی سال های 90 و91 در كمیته برنامه ریزی به تصویب رسیده تا پایان دولت دهم اجرایی و به بهره برداری خواهد رسید.

در افتتاح طرح هادی و مبلمان روستایی و بهره برداری از طرح نوسازی چاه عمیق روستای ورامده، افتتاح بوستان روستای كوسه رز، افتتاح ساختمان دهیاری و حفر و تجهیز چاه روستایی تازه آباد،كلنگ زنی ساختمان روستای ولیسده توسط فرماندار آمل، بخشداران مركزی و امامزاده عبدالله (ع) و مردم ومسئولان به بهره برداری رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر