کد خبر: 2791 A

مدیركل صدا و سیما مازندران:

متاسفانه امروزه با پخش برنامه‌ها و گسترش شبكه غیرمتعارف بدنبال تهاجم فرهنگی گام برداشته شد.

آمل - ایلنا: مدیركل صدا و سیما مازندران گفت: صدا و سیما می تواند پل ارتباطی بین مردم و مسئولان، و چشم بین آنها باشد.

به گزارش ایلنا از آمل، بهرام حمیدی در همایش بین المللی بهینه سازان در دانشگاه شمال آمل با اشاره به اینكه صدا و سیما می تواند فكر و اندیشه مسئولان باشد، یادآور شد: این سازمان آمادگی كامل جهت بیان مشكلات مردم و همكاری لازم را در جهت تنویر افكار عمومی داشته باشد.

وی با بیان اینكه هم اكنون دو هزار شبكه جهانی در دنیا وجود دارد، اظهار داشت: از این تعداد حدود 45 شبكه فارسی زبان به فعالیت می پردازد.

حمیدی با تاكید بر اینكه صدا و سیما به نوعی تبادل فرهنگی است، اذعان داشت: متاسفانه امروزه با پخش برنامه ها و گسترش شبكه غیرمتعارف بدنبال تهاجم فرهنگی گام برداشته شد.

مدیركل صدا و سیما مازندران با بیان اینكه این شبكه ها با پخش این برنامه سعی در گسترش فرهنگ بیگانه در بین جوانان دارند، افزود: در این راستا جوانان سعی كنند هویت خود را از دست ندهند و جهت حفظ هویت فرهنگی خود مقابله كنند.

وی با اعلام اینكه كشور ما با وجود تحریم اقتصادی و تهدیدات دشمنان اسلام همچنان بدنبال نوآوری و ابتكار است، خاطرنشان كرد: تاكنون كشور ما توانست در برابر مشكلات ایستادگی و در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، فناوری و تكنولوژی، ارتباطات و اطلاعات به پیشرفت های چشمگیری دست یابد.

به گفته حمیدی در جهت ارتقا سطح علمی و توسعه تكنولوژی به پایان نامه ها و كارهای پژوهشی دانشجویان توجه و اهمیت بسیاری دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر