کد خبر: 2816 A

حسینی نژاد فرماندار ساری:

در تعالیم اسلامی تعلیم و تعلّم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و خداوند بعد از رسالت پیامبر نعمت علم و دانش را به عنوان بهترین خدمت به بشریت معرفی کرده است.

ساری - ایلنا: سید عباس حسینی نژاد فرماندار ساری صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ساری آموزش و پرورش را زیربنای توسعه همه‌جانبه کشور دانست و گفت: کار معلمان نجات‌بخش جامعه است.

به گزارش ایلنا از ساری، فرماندار ساری گفت: در تعالیم اسلامی تعلیم و تعلّم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و خداوند بعد از رسالت پیامبر نعمت علم و دانش را به عنوان بهترین خدمت به بشریت معرفی کرده است.

وی افزود: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که رونمایی شده یکی از اولویت‌های اساسی ما باید بر تولید فکر و اندیشه باشد و برای داشتن آموزش و پرورش پویا باید برنامه‌های منسجم فراگیر برای این نهاد تربیت‌کننده مدیران و آینده‌سازان جامعه داشته باشیم.

فرماندار ساری، روند موفقیت‌های کشور را مرهون خدمات معلمان دانست و گفت: معلمان در تعلیم و تربیت اسلامی سرنوشت‌ساز هستند و حیات جامعه، ادامه راه توسعه و پیشرفت کشور به دست معلم است.

وی گفت: احترام به علم و معلم همواره لازم است، همان‌طور که تعلیم و تعلم دارای قداست خاصی است، احترام به معلم نیز تعبدی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر