کد خبر: 2841 A

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر خبرداد:

در گرامیداشت هفته دولت امسال 12 پروژه راهسازی درمحورهای روستایی شهرستان قائمشهر با اعتباری در حدود 4 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

قائمشهر - ایلنا: در گرامیداشت هفته دولت امسال 12 پروژه راهسازی درمحورهای روستایی شهرستان قائمشهر با اعتباری در حدود 4 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از قائمشهر، مهندس محمد مهدی خناری رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر ضمن اعلام این خبر افزود: راههای روستایی شهرستان قائمشهر با توجه به تراكم و تعدد روستاهای آن و فاصله نزدیك به این شهرستان دارای اهمیت و ویژگی خاصی بوده از این رو در هفته دولت امسال 12 پروژه در محورهای روستایی این شهرستان با اعتباری در حدود 4 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

مهندس خناری در ادامه بهسازی و آسفالت محورهای روستایی ملك خیل، ملك كلا، پهناجی، باغدشت، آهنگر كلا و بالالموك را از جمله محورهایی برشمرد كه عملیات بهسازی و آسفالت در آنها صورت گرفته است. وی احداث پل سنگتی و دیوار گابیونی كوتنا را از دیگر پروژه های افتتاحی این اداره در هفته دولت برشمرد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر در خاتمه عنوان كرد: با افتتاح و بهره برداری از این محورها بیش از هفت هزار خانوار روستایی این شهرستان از نعمت یك راه ایمن و مناسب بهره مند شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر