کد خبر: 2845 A

همزمان با گرامی داشت هفته دولت دو پروژه آسفالت راه های روستایی شهرستان نور با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

نور - ایلنا: همزمان با گرامی داشت هفته دولت دو پروژه آسفالت راه های روستایی شهرستان نور با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا از نور، مهندس داود اصغرزاده رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نور ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی عنوان كرد: الحمدا... با نگاهی كه دولت كریمه به راههای استان به عنوان زیر ساخت توسعه داشته، توانستیم گام های بزرگ و ارزنده ای در سطح محورهای این شهرستان اعم از راههای اصلی و فرعی و همچنین روستایی برداریم.

وی در ادامه تصریح كرد: از این رو اداره در هفته دولت امسال دو پروژه راهسازی را در محورهای روستایی این شهرستان با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال به بهره برداری رسانید.مهندس اصغر زاده در خصوص مشخصات اجرایی پروژه های مذكور اظهار داشت: عملیات اجرایی آسفالت محور روستایی " دویلات - سادات محله " و "چل "به طول 8/2 كیلومتر و با اعتبار بالغ بر 3000میلیون ریال به بهره برداری رسید. ایشان در ادامه افزود: در همین راستا نیز عملیات آسفالت محور روستای " كلا "بطول 5 كیلومتر و با اعتبار هزینه شده به مقدار 5000 میلیون ریال به اجرا در آمد.

گفتنی است اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران در هفته دولت 79 پروژه راهسازی و راهداری را با هزینه ای بالغ بر 210 میلیارد ریال به بهره برداری رسانید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر