کد خبر: 2849 A

رئیس سازمان بازرسی كل كشور در دیدار با فعالان اقتصادی استان مازندران؛

22 هزار واحد بانکی رسمی و هزاران شعب غیر رسمی در کشور وجود دارد که به پول بیش از کار اهمیت می دهند / نقدینگی باید در فرایند چرخه تولید قرار گیرد تا در توسعه اقتصادی کشور نقش آفرینی نماید.

ساری – ایلنا: حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی ظهر امروز در نشست با فعالان اقتصادی استان مازندران که در اتاق بازرگانی استان برگزار گردید گفت: یكی از مشكلات مهم در كشور توسعه اقتصادی مقتنی بر تولید است.

به گزارش ایلنا از ساری، پور محمدی با بیان اینکه برای رشد تولید و صادرات چرخش نقدینگی در مسیر صحیح و جولوگیری از قرار گرفتن نقدینگی در مسیر تورم باید به رفع موانع تولید و مشكلات آن توجه شود و در ادامه افزود: دفتری با عنوان دفتر حمایت از سرمایه‌گذاری در سازمان بازرسی وجود دارد که برای رفع مشكلات و موانع تولید در خدمت سرمایه گذاران می باشد.

وی با اشاره به اینکه برنامه های مدونی برای مدیریت کشور وجود ندارد اظهار داشت: نباید مدیریت جزیره ای بر کشور حاکم باشد حال زمان وحدت و انسجام است و باید ید واحد باشیم تا در مقابل دشمنان بایستیم بر مشکلات غلبه نمائیم.

رئیس سازمان بازرسی كل كشور به برگزاری اجلاس غیر متعهدها اشاره كرد و گفت: برگزاری این اجلاس در تهران، امتیاز سیاسی بزرگی برای كشور است كه نشان از قدرت سیاسی ایران می باشد که در آن رهبران و مدیران ارشد نزدیك به 120 كشور جهان و15 نهاد بین المللی شركت دارند.

وی در ادامه با انتقاد از برخی آمارهای نادرست اشتغال گفت: با توجه به ادعاهای ایجاد فرصت شغلی آمار اشتغال در استان مازندران اصلاٌ وضعیت خوبی ندارد.

پور محمدی با بیان اینکه امروزه سود در پول است نه در کار افزود: 22 هزار واحد بانکی رسمی و هزاران شعب غیر رسمی در کشور وجود دارد که به پول بیش از کار اهمیت می دهند که اصلا قابل قبول نمی باشد.

وی تاکید کرد: نقدینگی باید در فرایند چرخه تولید قرار گیرد تا در توسعه اقتصادی کشور نقش آفرینی نماید اما متاسفانه این فرآیند در کشور دیده نمی شود.

رئیس سازمان بازرسی كل كشور برخورد با حیف و میل ها را اولویت سازمان بازرسی اعلام کرد و گفت: حیف کردن سرمایه مردم با اشد مجازات برخورد خواهد شد.

پور محمدی انتخاب خوب در انتخابات را یکی از مهم ترین راهکار برای سوء مدیریت ها عنوان کرد و گفت: مردم می توانند با یک اتخاب خوب سرنوشت شهر، استان و کشور را به افراد کاردان بسپارند تا از حق و حقوق آنها حمایت و دفاع کند.

وی در پایان تصریح کرد: مردم نباید چوب اشتباهات بی تدبیری برخی مدیران را بخورند و شاکله تشکیل سازمان بازرسی نظارت به همین امور می باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر