کد خبر: 2878 A

نماینده مردم قائم شهر، جویبار و سوادکوه در مجلس:

یک از اهداف مهم جنبش عدم تعهد خدمت رسانی به مردم مستضعف در برابر استکبار جهانی ست و اینکه آنان مجبور نیستند زیر یوغ ابر قدرت‌ها باشند.

قائمشهر - ایلنا: هادی حسینی، نماینده مردم قائم شهر، جویبار و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی طی گفتگوی ضمن تبریک هفته دولت به تمامی دولت مردان، درخصوص برگزاری اجلاس جنبش عدم تعهد در ایران، گفت: جنبش عدم تعهد جایگاه بالایی در جهان دارد و حضور آن در عرصه‌های مختلف بسیار اثرگذار است.

حسینی ضمن بیان اینکه برگزاری اجلاس مذکور در سرزمین غیر متعهد از نظر وابستگی به مستکبران، حضور بسیار خوبی است، عنوان کرد: یک از اهداف مهم جنبش عدم تعهد خدمت رسانی به مردم مستضعف در برابر استکبار جهانی است و اینکه آنان مجبور نیستند زیر یوغ ابر قدرت‌ها باشند.

وی خاطر نشان کرد: برگزاری اجلاس سران جنبش عدم تعهد در این دوره حساس دنیا از نظر اقتصادی و مسائل امنیتی، بیانگر مقطع بیداری ملت‌ها ست.

نماینده مردم قائم شهر، جویبار و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضور سران کشور‌ها بویژه اعضای جنبش، موجب عزت و اقتدار جمهوری اسلامی و نشانه بزرگی ملت ایران است.

وی با اشاره به این مطلب که اتحاد اعضای جنبش عدم تعهد مایه سرفرازی ملت هاست، اظهار داشت: اجلاس موصوف نشان می‌دهد دنیا می‌خواهد با پایبندی به توافقات اولیه گرد هم آمده تا متعهد شوند برای نه گفتن به آنهایی که قصد استعمار مردم را دارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر