کد خبر: 2900 A

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس:

در مقطعی كه استكبار جهانی و ایادی آن در كنار تحریم اقتصادی، سعی در به انزوا كشاندن سیاسی نظام را دارند، برگزاری این اجلاس در ایران اسلامی، بیانگر عزت و اقتدار بین المللی كشور است

ساری – ایلنا: قاسم احمدی لاشكی در خصوص برگزاری اجلاس شانزدهم جنبش غیر متعهدها، گفت: در مقطعی كه استكبار جهانی و ایادی آن در كنار تحریم اقتصادی، سعی در به انزوا كشاندن سیاسی نظام را دارند، برگزاری این اجلاس در ایران اسلامی، بیانگر عزت و اقتدار بین المللی كشور است.

به گزارش ایلنا از ساری، وی افزود: باید از ملت بزرگ ایران قدر دانی نمود كه با ایستادگی و پایداری در برابر توطئه ها و حضور بصیرت مندانه در صحنه های مختلف، بستر و زمینه ی این پیروزی های سیاسی را فراهم می نمایند.

لاشكی با اشاره به این كه مخالفت جمهوری اسلامی با استكبار به خاطر مبانی زورمدارانه ی نظام سلطه جهانی است، عنوان داشت: این اجلاس فرصت مغتنمی برای درك عمیق تر و ملموس تر این مهم از سوی جهانیان است.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با بیان این كه ثمرات اجلاس غیر متعهدها تنها برای كشور برگزار كننده نیست و همگان از نتایج آن در سطح جهان سود می برند، اظهار داشت: امیدواریم بیانیه ی نهایی اجلاس غیر متعهدها حاوی پیامی صریح برای كشورهای آزادی خواه منطقه و جهان باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر