کد خبر: 2904 A

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس:

برگزاری اجلاس جنبش عدم تعهد در ایران اسلامی، حاكی از ثبات و آرامش كشور و وضعیت مناسب آن در عرصه های بین المللی ست.

ساری- ایلنا: عبدالوحید فیاضی درخصوص اهمیت برگزاری اجلاس جنبش عدم تعهد در ایران، گفت: جنبش عدم تعهد یادگار كسانی ست كه در واقع برای دفاع از مردم ستمدیده و مظلوم جهان بوجود آمد.

به گزارش ایلنا از ساری، وی با بیان اینكه ماموریت اصلی این جنبش نه گفتن به نظام سلطه است، افزود: هدف جنبش مقابله با نژادپرستی و اراده های ناسالمی ست كه از گذشته تاكنون در جهان وجود داشته و دارد.

فیاضی با اشاره به برگزاری اجلاس جنبش عدم تعهد در ایران اسلامی، اظهار داشت: این امر حاكی از ثبات و آرامش كشور و وضعیت مناسب آن در عرصه های بین المللی ست.

وی عنوان كرد: آمار نشان می دهد كه ركورد حضور مقامات عالی كشور ها در ایران قابل توجه بوده و در طول ادوار گذشته جنبش بی سابقه است.

نماینده مردم نور و محمودآباد با بیان اینكه استقبال خوبی از اجلاس ایران شده است، گفت: این امر بیانگر قدرت جمهوری اسلامی ایران از یك سو و تحقق آرمان ها و اهداف ابتدایی جنبش عدم تعهد و پافشاری بر آن از سوی دیگر است.

وی خاطر نشان كرد: دولت جمهوری اسلامی ایران بستر مناسبی برای برگزاری اجلاس فراهم نموده كه از تلاش دولت مردان در برگزاری آن تقدیر و تشكر می كنم.

فیاضی اظهار امیدواری كرد تا ره آورد این اجلاس تاثیر مناسبی بر وضعیت خاورمیانه و منطقه و جنبش ضد صهیونیسم كه در واقع ضد نژادپرستی ست، داشته باشد.

اجلاس سران عدم تعهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر