کد خبر: 2911 A

آیت الله معلمی:

در شرایطی كه استكبار جهانی به سركردگی آمریكای متجاوز و جهان خوار تمام توان و تلاش خود و عوامل و ایادی خود را بكار گرفته است تا جمهوری اسلامی ایران را منزوی سازد.

قائمشهر -  ایلنا: آیت الله معلمی گفت: تشكیل اجلاس جنبش عدم تعهد و حضور نمایندگان و سران بیش از یكصد كشور در جمهوری اسلامی ایران، سیلی محكمی بر چهره استكبار خواهد بود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر در گفتگوی اختصاصی با سایت استانداری بیان داشت: تشكیل اجلاس غیر متعهدها بر اساس نوبت بندی حق طبیعی هر كشور عضو این جنبش است و امر عادی خواهد بود.

وی افزود: اما در شرایطی كه استكبار جهانی به سركردگی آمریكای متجاوز و جهان خوار تمام توان و تلاش خود و عوامل و ایادی خود را بكار گرفته است تا جمهوری اسلامی ایران را منزوی سازد و با قطعنامه های تحریم، ملت بزرگ ایران را در تنگنا و محاصره قرار دهد، برگزاری این اجلاس از اهمیت خاصی برخوردار است.

آیت الله معلمی تصریح كرد: در چنین شرایطی تشكیل اجلاس جنبش عدم تعهد و حضور نمایندگان و سران بیش از یكصد كشور در جمهوری اسلامی ایران، سیلی محكمی بر چهره استكبار خواهد بود و موفقیت بزرگی برای ملت و دولت ایران سربلند است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر