کد خبر: 2918 A

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران:

استکبار جهانی ایران را متهم به تروریسم و نقض حقوق بشر می‌کند در حالی که رژیم صهیونیزم آزادانه اعلام می‌کند در صدد ساخت بمب اتم است، اما هیچ کشوری علیه آنها قطعنامه صادر نمی‌کند.

بابل – ایلنا: همزمان با ششمین روز از هفته بزرگداشت دولت،جلسه شورای اداری شهرستان بابل با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، فرماندار و سایر مدیران شهرستان بابل در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش ایلنا از بابل، هادی ابراهیمی ضمن تبریك فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنربا اشاره به خدمات گسترده نظام اسلامی گفت:خدمات دولتمردان نظام اسلامی در همه عرصه ها و دهه های مختلف انقلاب اسلامی برجسته و قابل تقدیر و تجلیل است.

وی در ادامه ضمن برشمردن اهداف،ویژگیها و بركات حكومت دینی گفت: حكومت دینی علاوه بر تأمین نیازهای مادی جامعه، بدنبال تأمین سعادت اخروی، استقرار توحید و خداپرستی و رشد و تعالی علمی،فرهنگی و انسانی در یك جامعه است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در ادامه با بیان اینكه تنها گفتمانی كه توان باز تولید فرهنگ،اقتصادو سیاست را دارد،گفتمان ولایت فقیه است،گفت: به فرمایش حضرت علی (ع) در خطبه 44 نهج البلاغه،رمز پایداری،بقاءوماندگاری دولتها،فرهنگها و ملتها این است كه آگاه به زمان و زبان حاكم بر زمانشان باشند كه مصداق بارز آن همان وجود ولایت فقیه است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود بااشاره به برگزاری اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد در تهران گفت: اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد بزرگ‌ترین مجمع جهانی بعد از سازمان ملل است که برگزاری این اجلاس با حضور سران کشورهای غیرمتعهد در ایران بی‌سابقه است.

معاون استاندار برگزاری این اجلاس را آغازی برای برقراری ارتباط نزدیک سیاسی و اقتصادی با سران 120 کشور جهان برشمرد و افزود: در شرایطی که دشمن سعی می‌کرد تا در فضایی آکنده از سوء ظن و بی‌اعتمادی به نظام، روحیه ناامیدی را در جامعه ترویج کند و شرایط را به نفع خود در جمهوری اسلامی ترسیم کند برگزاری این اجلاس خط بطلان کشیدن بر همه توطئه‌ها و دسیسه‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل جنایتکار است.

ابراهیمی بیان داشت: تخریب چهره ایران و افکار عمومی در داخل و خارج از کشور جزء برنامه‌های اصلی دشمن است و با توجه به اینکه در سه دهه انقلاب نتوانستند به اهداف پلید خود دست یابند با تحریم اقتصادی درصدد تضعیف توان ملی ایران برآمدند در حالی که منویات و ارشادهای مقام معظم رهبری این طرح را با شکست مواجه کرده است.

وی به دستاوردهای بزرگ علمی و پزشکی ایران در سطح جهان اشاره و تصریح کرد: رونمایی از داروهای نایاب در سطح جهان که جزو آمال و آرزوهای دیرینه مردم از اوایل انقلاب تاکنون بوده است از دستاوردهای مهم پزشکی ایران است.

ابراهیمی ایران را جزء هشت بلوک قدرتمند دنیا در زمینه دستیابی به فناوری هسته‌ای دانست و افزود: استکبار جهانی ایران را متهم به تروریسم و نقض حقوق بشر می‌کند در حالی که رژیم صهیونیزم آزادانه اعلام می‌کند در صدد ساخت بمب اتم است، اما هیچ کشوری علیه آنها قطعنامه صادر نمی‌کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران روحیه وحدت و یکپارچگی مردم و مسئولان را از مقوله‌های مهم ثبات نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و بیان داشت: دو پروژه مهم آبرسانی شهرهای گروه الف و کمربندی جنوبی بابل درطرح مهر ماندگار قرار گرفت و تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان بابل از ظرفیت‌های بسیار بالایی برخوردار است، اذعان داشت: با توجه به همه ظرفیت‌ها، نارسایی‌های زیادی در این شهرستان وجود دارد که نیاز به نگاه و حمایت ویژه دستگاه‌های اجرایی مازندران است.

خاطر نشان می شود،در پایان این جلسه به مناسبت هفته بزرگداشت دولت،ضمن قدر دانی از اعضای شورای تأمین شهرستان بابل،ادارات امور مالیاتی،آموزش و پرورش بابل،امور توزیع نیروی برق-جنوب بابل،اوقاف و امورخیریه،مركز آموزش فنی و حرفه ایی شهید باهنر،معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی،آب وفاضلاب روستایی،بخشداری بند پی غربی،بانك ملی-شعبه مركزی،شهرداری گلوگاه (بندپی شرقی)،بعنوان دستگاههای برتر شهرستان بابل معرفی گردیده وازمدیران و رؤسای آنان با اهداءلوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر