کد خبر: 2933 A

سال گذشته 12 مدرسه در بهشهر نوسازی و بهسازی گردید و امسال 4 مدرسه را با هزینه بالغ بر 20 میلیون تومان در حال بهسازی داریم که همه هزینه ها از سوی مردان بی ادعا و نیکوکار شهرستان پرداخت می شود.

بهشهر - ایلنا: در ششمین روز از هفته دولت، پروژه مقام سازی مدرسه حجت الاسلام اشرفی بهشهر با حضور مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس مازندران، افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از  بهشهر، پیش از ظهر چهارشنبه با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی، دبیران و مدیران مدارس، خانواده های شهدا، خیرین مدرسه ساز همچنین با حضور علی نبییان مدیر کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس مازندران، پروژه مقاوم سازی مدرسه ابتدایی حجت الاسلام اشرفی بطور رسمی افتتاح شد.

فرماندار بهشهر در این مراسم ضمن تقدیر از کار جهادی آموزش و پرورش، اظهار داشت: اداره آموزش و پرورش شهرستان بهشهر در سال تحصیلی 92-91، ساخت، توسعه و نوسازی 12 پروژه عمرانی را در دست اقدام دارد.

محمد رضا البرزی، افزود: سال گذشته 12 مدرسه در بهشهر نوسازی و بهسازی گردید و امسال 4 مدرسه را با هزینه بالغ بر 20 میلیون تومان در حال بهسازی داریم که همه هزینه ها از سوی مردان بی ادعا و نیکوکار شهرستان پرداخت می شود.

وی در پایان، اظهار داشت: مدرسه حجت الاسلام اشرفی با هزینه حدود160میلیون تومان نوسازی شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر