کد خبر: 2941 A

معاون برنامه ریزی استانداری مازندران خبر داد:

مبلغ یك میلیارد تومان اعتبار، صرف تاسیسات روبنایی و زیر بنایی و مهار آب های سطحی و زیر زمینی در این پروژه می شود

قائمشهر - ایلنا: در ششمین روز از هفته دولت عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح سه راه الغدیر قائم شهر با حضور معاون برنامه ریزی استاندار مازندران و مدیران شهرستانی آغاز شد.

به گزارش ایلنا از قائم شهر، ولی ‌الله فرزانه بعدازظهر چهارشنبه در مراسم کلنگ‌زنی پروژه تقاطع غیرهمسطح سه راه الغدیر شهرداری قائم شهر، اظهار داشت: ایجاد تقاطع غیر همسطح شبدری یكی از موثرترین روش ها برای تقسیم بار ترافیكی است كه در عین حال در كاهش تصادفات جاده ای و همچنین سهولت در رفت و آمد خودروها، نقش بسیار موثری دارد.

فرزانه گفت: برای رفع مشكل و گره ترافیكی سه راه الغدیر كه بخشی از پرترافیك ترین راه های كشور است، می بایست همگان به طور جدی تلاش نمایند.

در ادامه فرماندار قائم شهر نیز پروژه تقاطع غیرهمسطح سه راه الغدیر را بزرگ‌ ترین پروژه عمرانی شهرستان اعلام کرد که نیازمند حمایت و اعتبارات ملی است.

پیرفلک بهره برداری از این پروژه را برای رفع مشكل ترافیك قائم شهر و محور پرترافیک‌ حوزه شمال کشور مهم عنوان کرد و افزود: این پروژه شامل چهار لوپ به صورت شبدری و به شکل کاملا ایمن ساخته می‌شود.

وی یادآور شد: مناقصه عمومی در دو مرحله انجام شد و در نهایت شرکت بومی‌ ساری سازه با مبلغ 4 میلیارد و 660 میلیون تومان برنده مناقصه پروژه مذکور گردید.

فرماندار قائم شهر گفت: مبلغ یک میلیارد تومان اعتبار، صرف تاسیسات روبنایی و زیربنایی و مهار آب‌های سطحی و زیر زمینی در این پروژه می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر