کد خبر: 2948 A

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران:

کتاب آموزشی معلمان پایه دوم و ششم ابتدایی برای فراگیری دوره ضمن خدمت به همراه لوح فشرده توزیع شد.

ساری – ایلنا: حسنعلی شیری از توزیع کتاب های درسی در شهرستان های استان خبردادو گفت: امسال کتب درسی از 12 شهریور در شهرستان ها ومناطق توزیع می شود.

به گزارش ایلنا از ساری، معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه تاکنون تمامی کتب درسی پایه اول، سوم، چهارم و پنجم ابتدایی توزیع شده است، اظهارداشت: از شش عنوان کتاب پایه دوم ابتدایی چهار عنوان آن توزیع شد.

وی با اعلام اینکه کتاب های درسی پایه ششم ابتدایی به انبار آموزش و پرورش استان وارد شده است، تصریح کرد: درحال حاضر از 9 عنوان کتاب درسی پایه ششم چهار عنوان کتاب آن درشهرهای استان توزیع شد.

شیری به توزیع کتب درسی دوره راهنمایی و دبیرستان در کتاب فروشی ها و لوازم التحریری ها اشاره کرد و گفت: از سه عنوان کتب عمومی دوره پیش دانشگاهی دو عنوان آن توزیع شد.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران خاطر نشان کرد: کتب درسی تخصصی رشته تجربی و ریاضی فیزیک از چهار عنوان دو کتاب درسی آن توزیع شد.

وی اضافه کرد: از هشت عنوان کتاب رشته علوم انسانی پنج عنوان آن توزیع شد.

شیری با بیان اینکه کتب عمومی رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش توزیع شده است، بیان داشت: کتاب های تخصصی رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش در مرحله نخست از امروز توزیع می شود.

این مسئول در پایان تصریح كرد: کتاب آموزشی معلمان پایه دوم و ششم ابتدایی برای فراگیری دوره ضمن خدمت به همراه لوح فشرده توزیع شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر