کد خبر: 3105 A

همزمان با هفته دولت؛

مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان آمل از افتتاح یكصد و پنجاه و دومین خانه بهداشت این شهرستان در هفته دولت خبر داد.

آمل - ایلنا: مدیر شبكه بهداشت و درمان شهرستان آمل از افتتاح یكصد و پنجاه و دومین خانه بهداشت این شهرستان در هفته دولت خبر داد.

به گزارش ایلنا از آمل، دكتر حمزه قاسمی در افتتاح خانه بهداشت روستای آهنگركلای دابو با اشاره به اینكه اجرای این طرح از مصوبات شش پروژه خانه بهداشت بسیج سازندگی بوده، یادآور شد: این پروژه از چهل و سومین مركز خانه بهداشت این شهرستان در روستای مرزنگوی بخش دابودشت است كه كلنگ آن در دهه فجر سال گذشته بر زمین زده شد.

وی با بیان اینكه به دلیل اجرای طرح پزشك خانواده هفت مركز بهداشت و درمان در شهرستان آمل اضافه شد، اذعان داشت: این شهرستان دارای 50 مركز بهداشت و درمان شده است.

قاسمی با اعلام اینكه در راستای اجرای طرح پزشك خانواده 11خانه بهداشت به شهرستان آمل اضافه شد، خاطرنشان كرد: با این تعداد هم اكنون این شهرستان دارای 152 خانه بهداشت آماده خدمات رسانی بهداشتی و درمانی به مردم است.

مدیر شبكه بهداشت و درمان آمل با اشاره به اینكه نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهری برای ساخت و تكمیل بیمارستان 160 تختخوابی آمل تلاش بسیاری كردند، تصریح كرد: در جهت تكمیل و تجهیز این بیمارستان به دلیل جایگزینی آن با بیمارستان امام رضا(ع) از سوی وزارت بهداشت رایزنی های بسیاری صورت گرفت تا بیمارستان 160تختخوابی امامزاده عبدالله آمل به طور مستقل به ارائه خدمات درمانی بپردازد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر