کد خبر: 32068 A

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران خبرداد:

این واحدهای تولیدی در شهرکهای صنعتی بشل سوادکوه، جویبار، نکا، بهشهر، بابکان آمل، شهدای محمودآباد، ساری یک، چمستان نور و مرزن آباد چالوس به بهره برداری رسیدند.

ایلنا- ساری:مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، از بهره برداری 51 واحد تولیدی و صنعتی در 9 ماه نخست سالجاری، در شهرکهای صنعتی استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، عباسعلی وفایی نژاد گفت: امکانات زیرساختی شامل آب، برق، گاز، راه ورودی، شبکه روشنایی معابر، تلفن، شبکه فاضـلاب و آسفالت در شهرکها و نواحی صنعتی استان وجود دارد و این پتانسیل، فرصت مناسبی برای پذیرش سرمایه گذارانی است که علاقمنـد به سرمایه گذاری در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان هستند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران اظهار داشت: براساس دستورالعمل، واحدهای تولیدی و صنعتی که در شهرکهـای صنعتی استان اقدام به دریافت زمین صنعتی کرده اند در صورتیكه ظرف مدت یکسال از تاریخ عقد قرارداد، نسبت به احداث واحد صنعتی و تولیدی خود اقدام کنند میتوانند از مشوقات در نظر گرفته شده، بهره مند شوند.

وی افزود: وجود امکانات زیرساختی در شهرکها و نواحی صنعتی استان، هزینه احداث واحدهای تولیدی و صنعتی را به حداقل می رساند و موجب کاهش حجم مراجعات حضوری صاحبان صنایع به سایر ادارات خدمات رسان می شود و استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی، یک مزیت برای صاحبان صنایع بشمار می رود.

وفایی نژاد بیان داشت: در مجموع 9 ماهه نخست سالجاری، تعداد 51 واحد تولیدی و صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی استان، با حجم سرمایه گذاری 520 میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال 1027 نفر در چرخه تولید قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران تصریح کرد: این واحدهای تولیدی در شهرکهای صنعتی بشل سوادکوه، جویبار، نکا، بهشهر، بابکان آمل، شهدای محمودآباد، ساری یک، چمستان نور و مرزن آباد چالوس به بهره برداری رسیدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر