کد خبر: 37059 A

رئیس سازمان صنعت استان مازندران خبرداد:

به منظور بررسی مشکلات طرح های مهر ماندگارجلسه ای مشترک با حضور رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران،نماینده استاندار و نمایندگان و مدیران طرح های مهر ماندگار برگزار شد.

ایلنا – ساری:به منظور بررسی مشکلات طرح های مهر ماندگارجلسه ای مشترک با حضور رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران،نماینده استاندار و نمایندگان و مدیران طرح های مهر ماندگار برگزار شد.

به گزارش ایلنا از ساری،رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران در این نشست اظهار داشت: 8 طرح مهر ماندگار در حوزه صنعت و معدن نهایی گردید.

مرتضی هاشم پور با اشاره به حجم سرمایه گذاری این طرح ها گفت: حجم سرمایه گذاری طرح های مهر ماندگار استان در بخش صنعت،معدن و تجارت حدود 3350 میلیارد ریال می باشد.

وی افزود: پیش بینی می شود با راه اندازی این طرح ها تعداد 1969 نفر اشتغال مستقیم در استان ایجاد شود.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران با اشاره به حجم تسهیلات مورد نیاز جهت راه اندازی طرح های مهر ماندگار استان اظهار داشت: 1605 میلیارد ریال تسهیلات ریالی و میزان تسهیلات ارزی آن 23 میلیون دلار و همچنین 9/38 میلیون یورو می باشد.

مرتضی هاشم پور با اشاره به طرح های مذکور گفت: طرح تولیدی شرکتهای سبز نگار البرز،فولادسازان امیرآباد،مجتمع کاغذ تبریز،صنایع گاز مهر،ثمین نساج و فولادین ذوب آمل و مجتمع صادراتی آینده سازان بهشت پارس طرح های تصویب شده مهر ماندگار می باشند.

وی تصریح کرد: از طرح های مذکور یک طرح در حوزه تجارت خارجی به عنوان بزرگترین پایانه صادراتی گل و گیاه و گیاهان دارویی و هفت طرح دیگر در حوزه صنعت و معدن قرار دارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر