کد خبر: 37065 A

شهردار ساری:

تمام پروژه ها ناظر دارد كه البته برخی از انها مقیم نیستند چون در مورد همه پروژه ها این كار میسر نیست ولی دغدغه ما نظارت دقیق بر پروژه هاست.

ایلنا- ساری:شهردار ساری در جلسه علنی شورای شهر با تاكید براین كه خدمات شهری عادلانه و البته بر اساس اولویت ها در مناطق مختلف عرضه می شود، افزود: در این میان دربرخی مناطق مثل منطقه سه نیازها بیشتر حس می شود اما این به معنای آن نیست كه شهرداری به این منطقه كم تر توجه می كند بلكه توجه شهرداری به مناطق مختلف عادلانه هست.

به گزارش ایلنا از ساری،مهدی عبوری در ادامه از اعضای شورا بخاطر بازدیدی كه ازپروژه های شهرداری داشته اند تشكر كرد و گفت: این امر باعث دلگرمی ما شده و بر اساس هماهنگی كه معاونت فرهنگی شهرداری انجام می دهد ماهی یكبار تكرار خواهد شد.

وی اظهار داشت: بحث مناسب سازی را درسطح شهر آغاز كرده ایم و پیگیر شهربازی كه مورد سوال اعضای محترم شورا بوده هم هستیم در بودجه سال 92 هم پیش بینی های لازم را كردیم كه اگر سرمایه گذاری پیدا نكردیم خود شهرداری راسا در این زمینه اقدام خواهد كرد.

شهردار ساری با اعلام این كه خط كشی عابر پیاده در سطح شهر تا پایان سال انجام خواهد شد، اضافه كرد: موضوع جذب فرزندان پرسنل بازنشسته شهرداری هم جزو دغدغه های ماست و لی مدتی است كه شهرداری امكان جذب نیرو ندارد و اگر شرایط جذب فراهم شود بر اساس آزمون و طبق اولویت ها این كارانجام خواهد شد.

وی درخصوص نظارت بر پروژه ها گفت: تمام پروژه ها ناظر دارد كه البته برخی از انها مقیم نیستند چون در مورد همه پروژه ها این كار میسر نیست ولی دغدغه ما نظارت دقیق بر پروژه هاست.

عبوری به بودجه سال 92 اشاره كرد و افزود: تدوین بودجه از مدتها پیش در دست اقدام است و دو تن از اعضای شورا در كمیسیون بودجه حضور دارند و من خواهش می كنم پیشنهادات شورا در مورد بودجه توسط همین نمایندگان منعكس شود تا بعدا منجر به دوباره كاری نشود.

شهردار ساری تاكید كرد: بودجه سال 92 قطعا تفاوت های آشكاری با سال ماقبل خواهد داشت.

وی در مورد طرح جامع شهر ساری بابیان اینكه ساری از سال 84 طرح جامع و از سال 88 طرح تفصیلی ندارد،اظهار داشت: طرح جامع 10 ساله و طرح تفصیلی 5 ساله است و ما درصدد هستیم ذیل طرح جامع پروژه های خوبی را بگنجانیم و از انجا كه فضای مناسب برای شهر در بخش شمالی آن قرار دارد می توان در این قسمت تمركز و سرمایه گذاری بیشتری كرد.

شهردار مركز استان در رابطه با برقی كردن پل های عابر پیاده تصریح كرد: درمورد پل های برقی بحث فرهنگ استفاده خیلی مهم است از طرفی در موردوارد كردن این پله ها محدودیت های ارزی وجود دارد در مجموع با توجه به حوادثی كه بر اثر بی احتیاطی روی این قبیل پلها روی داده، پل های پله برقی حتما باید متصدی داشته باشند بالاخره تلاش ما این است كه این امر در شهر ساری محقق شود.

وی با بیان اینكه پیاده روسازی و هرس درختان هم شروع شده اعلام كرد: در روز درختكاری امسال انقلابی را در درختكاری شهر ساری شاهد خواهیم بود.

عبوری اجرای طرح تفصیلی و ایجاد میان گذرها و كمربندیها را برای برون رفت از معضل ترافیك ضروری دانست و گفت: هدایت آبهای سطحی و چراغ عابر پیاده هم در دست اقدام است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر