کد خبر: 37068 A

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل خبرداد:

هدف طرح هم آموز، افزایش آگاهی و دانش مربیان و معاونین و بالابردن قدرت و توان علمی در پاسخ به سوالات و شبهات دانش آموزان است.

ایلنا- آمل:هدف طرح هم آموز، افزایش آگاهی و دانش مربیان و معاونین و بالابردن قدرت و توان علمی در پاسخ به سوالات و شبهات دانش آموزان است.

به گزارش ایلنا از آمل،، اكبر لطفی در جمع مربیان پرورشی شهرستان آمل با اشاره به اهمیت امور تربیتی به ویژه نماز گفت: این فریضه الهی مورد تأیید تمامی ادیان الهی به ویژه اسلام عزیز است و ائمه اطهار(ع) بیشترین توصیه اقامه ی آن علی الخصوص اول وقت را داشته اند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل افزود: بهترین شكل نماز در اسلام اقامه ی آن به جماعت است كه با حضور ائمه جماعات مدارس این فریضه الهی به صورت جماعت درمدارس اقامه می شود.

وی تصریح كرد: نماز موجب آرامش روحی و روانی فرد و اجتماع و تعالی معنوی جوانان می شود.

وی به كژ اندیشی بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره داشت و افزود:تشویق جوانان به حجاب و اقامه ی نماز در اول وقت با توجه به اثرات معنوی آن، تمامی ترفندهای دشمنان را در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی، نقش بر آب می كند.

لطفی به اجرای طرح"هم آموز" در این شهرستان اشاره كرد و افزود: این طرح با حضور160مربی و معاون پرورشی در6 كارگروه تخصصی در4جلسه اجرا می شود.

وی گفت:هدف طرح هم آموز، افزایش آگاهی و دانش مربیان و معاونین و بالابردن قدرت و توان علمی در پاسخ به سوالات و شبهات دانش آموزان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر