کد خبر: 37074 A

فرماندارساری:

مردم همواره وظیفه خود را در گسترش علم و فناوری و مدرسه‌سازی انجام داده‌اند و در بیشتر طرح‌ها،پروژه‌ها و برنامه‌های آموزش و پرورش مشاركت و همكاری داشته‌اند.

ایلنا- ساری: سید عباس حسینی نژاد با اشاره به تأثیر فناوری‌های جدید در اعتلای نظام آموزشی اظهار داشت: شرایط ویژه دنیای امروز و دست یابی دانشمندان به پیچیده‌ترین دانش‌ها كه دنیا را به یك دهكده جهانی تبدیل كرده است، ضرورت استفاده از فناوری‌های روز دنیا و علوم مختلف را بیشتر می‌كند.

به گزارش ایلنا از ساری،فرماندار شهرستان ساری افزود:بر این اساس باید همه كلاس‌های درس به صورت هوشمند اداره شوند و همه مسئولان دستگاه ها نیز نقش ویژه‌ای در آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی به مردم دارند.

فرماندار مركز مازندران تصریح كرد:مردم همواره وظیفه خود را در گسترش علم و فناوری و مدرسه‌سازی انجام داده‌اند و در بیشتر طرح‌ها،پروژه‌ها و برنامه‌های آموزش و پرورش مشاركت و همكاری داشته‌اند.

حسینی نژاد ادامه داد:سند چشم‌انداز توسعه نشانگر جایگاه ویژه تعلیم و تربیت در كشور است و حال با توجه به اینكه دنیای امروز بر مدار علم و فناوری و ارتقاء داشته‌ها می‌چرخد، ما نباید اعتماد به نفس خود را از دست بدهیم و از گذشته پرافتخاری كه منشأ خدمات فراوان ایرانیان به نسل بشر بوده است فاصله بگیریم.

وی با بیان اینكه درگذشته حضور بزرگان دینی و علمی، مراكز حوزوی و علم ‌آموزی گویای توجه مردم این دیار به علم بوده است گفت: انتظار می‌رود بیش از گذشته و به صورت فعال در مسیر رسیدن به جایگاه شایسته خود تلاش كنیم و مردم نیز همگام با دولت در هوشمندسازی كلاس های درس مشاركت كنند و فرصت رشد و پیشرفت را برای دانش آموزان مهیا سازند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر