کد خبر: 40389 A

رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری مازندران:

مازندران، استانی مستعد و دارای سابقه پر افتخار در موتورسواری و اتومبیلرانی است و لازمه تداوم موفقیت های ورزشكاران این رشته ها احداث پیست استاندارداتومبیلرانی و موتورسنگین در استان است.

ایلنا- ساری:رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری مازندران گفت: تركیب تیم اعزامی مازندران به رقابت های رالی قهرمانی كشور مشخص شد.
‌به گزارش ایلنا از ساری،علی یگانگی ‌روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این  رقابت ها به میزبانی تهران برگزار می شود و مازندران با 3 راننده و 3نقشه خوان در این مسابقات كه در كلاس هزار و 400 سی سی برگزار می شود،شركت خواهد كرد.
وی بیان كرد: ‌میثاق قاسمی، هادی سلیمانی ‌و انوشیروان عرب ‌به عنوان راننده و كوروش جی فانی ‌، میلاد توری تبریزی ‌و هومن وطنی به عنوان نقشه خوان در این رقابت ها برای كسب عنوان قهرمانی با حریفان رقابت خواهند كرد.
رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری مازندران افزود: مازندران، استانی مستعد و دارای سابقه پر افتخار در موتورسواری و اتومبیلرانی است و لازمه تداوم موفقیت های ورزشكاران این رشته ها احداث پیست استاندارداتومبیلرانی و موتورسنگین در استان است.
وی ادامه داد: مازندران بیش از 500 ورزشكار فعال در رشته های اتومبیلرانی و موتورسواری دارد كه در صورت رفع مشكلات مربوط به كمبود پیست استاندارد، زمینه جذب علاقه مندان بیشتر در این رشته ها فراهم خواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر