کد خبر: 40415 A

سرمربی تیم فوتسال بانوان شورای شهر نوشهر:

پیروزی در دیداری های خانگی تیم با حمایت پرشور هواداران نوشهری امکان پذیر است که امیدواریم بانوان فوتبالدوست نوشهری این تیم را تا انتهای فصل حمایت کنند.

ایلنا- نوشهر:سرمربی تیم فوتسال لیگ برتری بانوان شورای شهر نوشهر گفت: پیروزی در دیداری های خانگی تیم با حمایت پرشور هواداران نوشهری امکان پذیر است که امیدواریم بانوان فوتبالدوست نوشهری این تیم را تا انتهای فصل حمایت کنند
.
به گزارش ایلنا از نوشهر،نرگس رودگر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: تیم شورای شهر نوشهر، بیشتر هوادار و تماشاگر را در میان تیم های دیگر حاضر در لیگ برتر کشور دارد که با بهره مندی از این مزیت، در تمام دیدارهای خانگی با هدف کسب پیروزی به میدان می رویم.
وی بیان داشت: در شرایطی که تیم های دیگر لیگ برتر کمتر از 10 تماشاگر دارند، بازی های ما در نوشهر با استقبال حدود 80 نفری مواجه می شود که این هواداران نیز با تشویق های بی امان خود، انگیزه مضاعفی را در بازیکنان ایجاد کرده و از عوامل اصلی پیروزی های خانگی هستند.
سرمربی تیم فوتسال لیگ برتری بانوان شورای شهر نوشهر افزود: به رغم پوشش اسلامی بازیکنان، این رقابت ها تاکنون مجوز پخش از تلویزیون را به دست نیاورده است که این عامل، موجب اقبال کم صنایع و شرکت ها برای حمایت مالی از تیم های بانوان شده است.
رودگر به دیدار روز جمعه تیمش مقابل تربیت بدنی فسا اشاره کرد و گفت: بدون بازیکن محروم و مصدوم مقابل حریف صف آرایی می کنیم و امیدواریم به روند پیروزی های خانگی خود ادامه دهیم.
وی افزود: در لیگ امسال موفق به کسب نتیجه بازی های خارج از خانه نشدیم که مهم ترین دلیل آن، مسابقه دادن با 3 اول و صدرنشین لیگ بود.
سرمربی تیم فوتسال لیگ برتری بانوان شورای شهر نوشهر ادامه داد: در تلاش هستیم با تغییر سیستم تیم در بازی های خارج از خانه، با حداقل امتیاز به نوشهر بازگردیم.
تیم فوتسال بانوان شورای شهر نوشهر در هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور روز جمعه در نوشهر به مصاف تربیت بدنی فسا می‌رود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر