کد خبر: 40558 A

رییس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان رامسر:

در دانشگاه آزاد شهرستان رامسر رشته‌های کارشناسی ارشد تدریس نمی‌شود ولی امیدواریم در 5 سال آینده دست کم 7 رشته در سطح کارشناسی ارشد جذب دانشجو نماید.

ایلنا-رامسر: جواد خلعتبری گفت: در دانشگاه آزاد شهرستان رامسر رشته‌های کارشناسی ارشد تدریس نمی‌شود ولی امیدواریم در 5 سال آینده دست کم 7 رشته در سطح کارشناسی ارشد جذب دانشجو نماید.

به گزارش ایلنا، وی در گفتگو با ایلنا ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان رامسر ظرفیت پذیرش دانشجو در حدود 6000 نفر را دارد که هم اکنون نیمی از این ظرفیت تکمیل است.

وی گفت: در این دانشگاه حدود 60 رشته فنی مهندسی، علوم انسانی و هنر تدریس می‌شود.

خلعتبری در ادامه گفت: به علت هزینه زیاد رشته‌های تجربی و وجود این رشته‌ها در دانشگاه همجوار، در این دانشگاه تدریس نمی‌شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: درنظر داریم به کمک یک خیر رامسری کارگاهی در 4 طبقه در دست در این دانشگاه بسازیم و کل هزینه ساخت آن توسط این خیر پرداخت می‌شود.

وی درخصوص لزوم احداث پل عابر پیاده روبروی دانشگاه نیز گفت: ما حدود 20 نامه به شورای تامین شهرستان، شهرداری، شورای اسلامی شهر درخصوص احداث این پل ارسال کردیم.

خلعتبری در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه 2 هفته پیش شهرداری شهر رامسر سرمایه‌گذاری را برای ساختن این پل به همراه آسانسور معرفی کرد که امیدواریم با کمک مسئولین هر چه سریعتر این پل ساخته شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر