کد خبر: 40581 A

استاندار مازندران خبرداد:

از میزان 98هزار و 804 فرصت شغلی مازندران تاكنون شش هزارو شش فرصت شغلی محقق شده است.

ایلنا- ساری: استاندار مازندران گفت: از میزان 98 هزار و 804 فرصت شغلی مازندران تاكنون شش هزار و شش فرصت شغلی محقق شده است.

به گزارش ایلنا، سیزدهمین جلسه كارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری مازندران شامگاه چهارشنبه با حضور مصطفایی(مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) كشور) درخصوص میزان منابع اختصاص یافته و چگونگی استفاده متقاضیان از تسهیلات صندوق مهر امام رضا (ع) برگزار شد.

سیدعلی اكبر طاهایی(استاندار مازندران) در این جلسه با بیان اینكه از میزان 98هزارو 804 فرصت شغلی مازندران تاكنون شش هزارو شش فرصت شغلی محقق شده است، خبر از رشد 9/06نسبت به قبل داد.

وی با ابراز خرسندی از ارتقا اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی مازندران براساس شاخص وزارتخانه از 22 به رتبه هشتم گفت: مدیران و مسئولین استان باید با همدلی و وفاق به مهمترین دغدغه دولت كه حفظ اشتغال و ایجاد فرصت شغلی است؛ بپردازند.

نماینده عالی دولت با ابراز نگرانی از واردات محصولات باغی و برنج‌های خارجی در كشور گفت: بخش واردات نیازمند یك مدیریت صحیح است و واردات در كشور طوری مدیریت بشود كه به محصولات تولید شده داخلی آسیب نرساند.

استاندار مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از عدم مشاركت بانك‌های خصوصی در بحث اشتغال و ارائه تسهیلات به بنگاههای اقتصادی گفت: باتوجه به نیاز گسترده واحد صنعتی و تولیدی برای سرمایه در گردش بانك‌های خصوصی؛ باید در این مهم با توجه به نیاز جامعه به این بخش اهتمام داشته باشند.

طاهایی خطاب به مدیران دستگاهای اجرایی مازندران خواستار جدیت برای جذب اعتبارات ملی شد و افزود: در شرایط كنونی پروژه‌های نیمه تمام نیازمند كسب اعتبار است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر