کد خبر: 40602 A

شهردار ساری اعلام كرد؛

مسابقات ورزشی جام دهه فجر شهرداری ساری و سازمان های تابعه با بیش از 430 ورزشكار در پنج رشته و به مدت 50 روز برگزار می شود.

ایلنا- ساری: مسابقات ورزشی جام دهه فجر شهرداری ساری و سازمان‌های تابعه با بیش از 430 ورزشكار در پنج رشته و به مدت 50 روز برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، مهدی عبوری گفت: این دوره از مسابقات در رشته‌های فوتسال، والیبال، پینگ پنگ، شطرنج و آمادگی جسمانی بانوان و در دو سالن میرجانی و فرح آباد(شهدای شهرداری) برگزار خواهد شد.

وی ضمن تقدیر از معاونت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری كه بانی این مسابقات اس،ت هدف از برگزاری این مسابقات را تشویق و ترغیب كاركنان این سازمان به امر ورزش دانست و افزود: ترتیبی اتخاذ شده است تا تمام مسابقات بعداز اتمام ساعات اداری در سالن‌های یاد شده برگزار شود.

شهردار ساری با تاكید بر اینكه به قهرمانان این پنج رشته جام و حواله ورزشی، هدیه نقدی یا اضافه كاری و لوح تقدیر اهدا خواهد شد، خاطرنشان كرد: مراسم اختتامیه پنجمین دوره از مسابقات جام دهه فجر شهرداری ساری با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر و برخی از مقامات ورزشی بصورت بسیار باشكوهی برگزار خواهد شد.

شهردار مركز استان آنگاه با پرداختن به اهمیت ورزش و ضرورت ترویج ورزش همگانی گفت: بسیار خرسندیم كه در استان مازندران یا سراسر ایران اسلامی اولین سازمان غیرورزشی هستیم كه چنین مسابقات بزرگی را برگزار می‌كنیم و این امر نشانگر این حقیقت است كه شهرداری ساری اهمیت ورزش را درك كرده و برای ترویج آن از هیچ تلاشی كوتاهی نمی‌كند.

عبوری در پایان تاكید كرد: شهرداری ساری آمادگی دارد تا در راستای همگانی شدن ورزش با همكاری تربیت بدنی یا هر ارگان دیگر چنین رخدادی را رقم بزند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر