کد خبر: 40691 A

قاسم احمدی درگفتگو با ایلنا:

من نمی دانم این چه رعایت سلسله مراتبی است که باید برای برخی از نمایندگان اولویت قائل شد؟چرا برخی نامه ها در جیب برخی از اعضای هیئت رئیسه باید معطل بماند؟

ایلنا-رامسر: نماینده معین شهرستانهای رامسر، تنکابن و عباس آباد در خانه ملت گفت:  من نمیدانم این چه رعایت سلسله مراتبی است که باید برای برخی از نمایندگان اولویت قائل شد؟ چرا برخی نامه ها در جیب برخی از اعضا هیئت رئیسه باید معطل بماند؟

به گزارش ایلنا، قاسم احمدی لاشکی نماینده معین شهرستانهای رامسر، تنکابن و عباس اباد در خانه ملت در حاشیه برگزاری جلسه ملاقات مردمی استاندار و هیئت همراه با مردم طی مصاحبه اختصاصی باخبرنگار ایلنا در خصوص سرنوشت استیضاح وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: علی رغم وجود 40 امضای نمایندگان در پای برگه استیضاح وزیر صنعت معدن و تجارت که مدتی است تقدیم هیئت رئیسه شده است متاسفانه تا امروز این استیضاح اعلام وصول نگردیده است.ولی در حالیکه همین دو سه روزاخیر با شانزده امضا طرح استیضاح وزیر تعاون کار و امور اجتماعی رسما اعلام وصول می گردد.

وی افزود: من نمی دانم این چه رعایت سلسله مراتبی است که باید برای برخی از نمایندگان اولویت قائل شد؟چرا برخی نامه ها در جیب برخی از اعضای هیئت رئیسه باید معطل بماند؟

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر