کد خبر: 4662 A

مسابقات فوتسال ویژه فرزندان کارکنان اداره کل راه آهن شمال از هشتم لغایت بیستم شهریور ماه سالجاری با شرکت چهارتیم متشکل از فرزندان کارکنان ادارات داخلی با انجام دوازده بازی در سالن مسابقات ورزشی راه آهن ساری برگزار شد.

ایلنا - ساری: مسابقات فوتسال ویژه فرزندان کارکنان اداره کل راه آهن شمال از هشتم لغایت بیستم شهریور ماه سال جاری با شرکت چهار تیم متشکل از فرزندان کارکنان ادارات داخلی با انجام دوازده بازی در سالن مسابقات ورزشی راه آهن ساری برگزار شد.

به گزارش ایلنا از ساری، طبق برنامه ریزی‌های به عمل آمده توسط کمیته اجرایی، در این مسابقات تعداد چهار تیم به اسامی پرسپولیس، مرحوم حجازی، هنرمندان و عقاب آسیا شرکت داشته و طی دوازده بازی با همدیگر به رقابت پرداختند که در ‌‌نهایت بازی فینال بین تیم‌های پرسپولیس و مرحوم حجازی برگزار شد.

پس از پایان بازی‌ها تیم پرسپولیس با کسب پانزده امتیاز مقام اول را به دست آورد.

بنا به این گزارش تیم‌های مرحوم حجازی و هنرمندان هریک ۹ امتیاز را کسب کردند ولی به علت تفاضل گل کمتر، تیم مرحوم حجازی مقام دوم را به دست آورد و در ‌‌نهایت تیم‌های هنرمندان و عقاب آسیا به ترتیب مقام‌های سوم و چهارم را کسب کردند.

در این مسابقات محمود دوست‌نژاد داوری بازی‌ها را به عهده داشت.

سرپرست اداره کل راه آهن شمال در آئین اختتاحیه و مراسم اهدا جوائز این مسابقات ضمن تشکر از استقبال خوب خانواده‌های همکاران و حضور پررنگ فرزندان آن‌ها و همچنین مسئولین برگزاری این بازی‌ها گفت: ورزش کارکنان برای سازمان‌ها بسیار مفید و برای ایجاد انگیزه و نشاط کاری آنان مفید است.

گران پاشا با اشاره به ضرورت اقدامات گسترده در انجام برنامه‌های فرهنگی – ورزشی برای کارکنان افزود: راه آهن شمال نیز در این راستا با توجه به وضعیت میزان بودجه و اعتبارات خودگام‌های مثبتی را برداشته که امیدواریم بتوانیم در آینده امکانات بیشتری را در اختیار همکاران و خانواده‌هایشان قرار دهیم و محیطی پر نشاط و پویا در سازمان فراهم کنیم.

گفتنی است در پایان این مسابقات از کلیه تیم‌ها و عوامل دست اندرکار این مسابقات با اهداء هدایایی تقدیر شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر