کد خبر: 49242 A

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بابل:

ستاد اسكان فرهنگیان بابل از 29 اسفند ماه 91 تا 12 فروردین ماه 92 آماده پذیرش فرهنگیان و مهمانان نوروزی خواهد بود.

ستاد اسكان فرهنگیان بابل از 29 اسفند ماه 91 تا 12 فروردین ماه 92 آماده پذیرش فرهنگیان و مهمانان نوروزی خواهد بود.

به گزارش ایلنا از بابل، عیسی لطیفی در جلسه ستاد اسكان فرهنگیان این شهرستان گفت: ستاد اسكان فرهنگیان بابل از 29 اسفند ماه 91 تا 12 فروردین ماه 92 آماده پذیرش فرهنگیان و مهمانان نوروزی خواهد بود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بابل در ادامه به تعطیلات نوروزی و اسكان مسافران نوروزی به ویژه فرهنگیان اشاره داشت و افزود: حدود 50 فرهنگی در اسكان نوروزی مشاركت و همكاری دارند.

رییس ستاد اسكان فرهنگیان شهرستان بابل تصریح كرد: در نوروز سال گذشته بالغ بر 3 هزار پذیرش داشتیم و در سال 92 با آماده‌سازی150 كلاس آمادگی پذیرش برای 8 هزار مسافر را داریم.

وی در پایان ضمن آمادگی این شهرستان برای میزبانی از فرهنگیان عزیز خاطرنشان كرد: اكثر كلاس های این شهرستان جز گروه الف می باشند كه دارای اتاق‌هایی مجهز به فرش، پتو، بالشت، وسایل سرمایشی و گرمایشی، یخچال، تلویزیون هستند.

وی افزود: مدارس گروه ب، نیز دارای اتاق‌هایی مجهز به فرش، پتو، بالشت و، وسایل سرمایشی و گرمایشی بوده و یخچال، تلویزیون و آشپزخانه به صورت مشترك با سایر میهمان استفاده می‌گردد.

لطیفی گفت: امید داریم فرهنگیان عزیزی كه در ایام نوروز میهمان این شهرستان هستند با خاطرات خوش شهر را ترك نموده و آموزش و پرورش بابل میزبان خوبی برای همكاران محترم باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر