کد خبر: 53438 A

مدیر آموزش و پرورش آمل خبر داد:

180 کلاس درس در این شهرستان برای اسکان مسافران فرهنگی در تعطیلات نوروزی تجهیز می‌شود.

مدیرآموزش‌وپرورش آمل گفت: 180 کلاس درس در این شهرستان برای اسکان مسافران فرهنگی در تعطیلات نوروزی تجهیز می‌شود.

به گزارش ایلنا از آمل،اکبر لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه مدارس شهرستان آمل روزانه آمادگی پذیرش بیش از هزار و500 مسافر نوروزی را دارد، یادآور شد پذیرش مسافران خانواده‌های فرهنگیان و مسافران غیرفرهنگی در واحدهای آموزشی این شهرستان از 27 ماه اسفند امسال آغاز تا 12 فرودین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه همه مدارسی كه به اسكان فرهنگیان و مسافران نوروزی اختصاص داده می شود، به امكاناتی نظیر تلویزیون، یخچال، نمازخانه، پتو، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی مجهز هستند، اظهار داشت: اردوگاه دانش آموزی شهید باهنر شهرستان آمل در منطقه (كرسنگ) كه در جاده هراز واقع شده نیز برای پذیرش و اسكان از فرهنگیان و میهمانان نوروزی تجهیز و آماده سازی شده است.

لطفی تصریح کرد: در تعطیلات نوروز سال 91 حدود پنج هزار مسافر در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش آمل پذیرش شده بودند.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان آمل از افزایش ظرفیت اسكان مسافران فرهنگی از سراسر كشور برای اقامت تعطیلات نوروز سال 92 در این شهرستان خبر داد و گفت: 180 كلاس درس در این شهرستان برای اسكان فرهنگیان و سایر مسافران از سراسر كشور در تعطیلات نورورزی اختصاص داده شده است.

وی افزود: این تعداد كلاس درس در قالب 23 مدرسه و مجتمع های آموزشی آمل بوده كه در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود 30 كلاس درس اضافه شده است.

لطفی ادامه داد: آموزش وپرورش آمل چند مدرسه و مجموعه های ورزشی را به صورت پشتیبان برای اسكان فرهنگیان و سایرمسافران نوروزی آماده دارد.

به گزراش ایلنا،شهرستان آمل بیش از 400 واحد آموزشی دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر